Tēma: Autobuss

 • Atcels vēl vairākus reisus 0

  Latvijā līdz 14. aprīlim izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ no 22. marta Kurzemē tiks atcelti vairāki sabiedriskā transporta reisi, tajā skaitā arī Ventspils novadā.

 • No 1. marta gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā 10

  Ventspils pilsētas Domes Komercdarbības un licencēšanas komisija ir apstiprinājusi pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' iesniegtos priekšlikumus izmaiņām atsevišķos Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un reisos.

 • Paaugstina sabiedriskā transporta tarifus 14

  Valsts SIA ''Autotransporta direkcija'' no 15. janvāra paaugstina braukšanas maksas tarifus reģionālajos sabiedriskā transporta maršrutos.

 • Svētkos plānotas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Tuvojas svētku brīvdienas, tāpēc pasažieri un pilsētas viesi tiek aicināti pievērst uzmanību izmaiņām autobusu kustības grafikos Ventspils pilsētas un starppilsētu maršrutos, kurus apkalpo ''Ventspils reiss''.

 • «Ventspils reiss» godina labākos autobusu vadītājus 0

  Noslēdzoties gadam, ''Ventspils reiss'' tradicionāli godina autobusu vadītājus, kuri uzrādījuši labus rezultātus autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā, kā arī ar augstu atbildības sajūtu pilda savus ikdienas pienākumus.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 17. un 18. novembrī 4

  Sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinībām, plānotas satiksmes izmaiņas. Ieplānoto pasākumu norises veiksmīgai nodrošināšanai, no 17. līdz 18. novembrim tiks slēgta satiksme un gājēju kustība.

 • Saskrienas ar meža zvēru 8

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā nedēļas nogalē ir reģistrēti 14 uzbraukumi meža dzīvniekiem, no kuriem vienā gadījumā, kur meža dzīvnieks ieskrēja autobusa salonā, ir cietuši cilvēki.

 • Turpina kursēt sezonālie reisi un maršruti 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka oktobra mēnesī turpina kursēt vairāki sezonālie maršruti un reisi uz pasažieru iecienītiem galapunktiem.

 • Būs izmaiņas autobusu kustībā 0

  Ventspils Piedzīvojuma parka Nūjošanas festivāla laikā 10. augustā pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos un būtiskām izmaiņām autobusu kustības ceļos, kā arī ar to, ka netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

 • Būs papildus reisi zaļumballes laikā 4

  Naktī no 6. uz 7. jūliju, kad pēc šlāgerfestivāla “Uz dziesmotā viļņa” tiks rīkota zaļumballe, būs papildus sabiedriskā transportā reisi uz Celtnieku ielu.

 • Svētdien plānoti būtiski sabiedriskā transporta kustības traucējumi 0

  16. jūnijā Ventspils Piedzīvojuma parka maratona laikā no 8.30 līdz 15.30 būs būtiski satiksmes traucējumi un maršruta autobusu kavēšanās, kā arī netiks apkalpotas vairāk nekā 20 autobusu pieturas visos Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos.

 • Būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 2

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss informē, ka, sākoties vasaras sezonai, Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā atsāksies sezonālie reisi uz pludmali. Tāpat, ņemot vērā pasažieru izteiktos priekšlikumus, ieviestas vēl citas izmaiņas, kas būs spēkā jau no šīs sestdienas – 1. jūnija – līdz 1. oktobrim.

 • Svētdien būs traucēta sabiedriskā transporta kustība 2

  Svētdien notiks tradicionālais Bērnu svētku gājiens, kura laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi, netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas un iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.