Tēma: Autobuss

 • Ko nozīmē būt autobusa vadītājam – miljonāram 6

  Turpinot tradīciju gada nogalē godināt darbiniekus, pašvaldības SIA Ventspils reiss dubultmiljonāru saime kļuvusi par diviem autobusu vadītājiem kuplāka. Strādājot Ventspils reisā, nobraukumu 2 miljoni kilometru un vairāk sasnieguši vēl divi autobusu vadītāji: Ainārs Naudiņš un Arnis Bāliņš.

 • Visu mūžu – tikai šoferis 3

  Autobusa vadītāji lielākoties nav runīgi. Vairums no viņiem pieraduši klusējot veikt savu darbu, koncentrējoties tam, kas notiek uz ceļa un ielas, un ir skopi vārdos, kas raksturo paveikto un viņus pašus. Līdzīgi tas ir arī ar ilggadējo ''Ventspils reiss'' autobusa vadītāju Uldi Ķempeli, kurš sarunu iesāk ar vārdiem: ''Visu mūžu esmu bijis šoferis''.

 • Ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Rīga-Tukums-Ventspils 7

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, sestdien, 31. jūlijā, braucis autobusā Rīga-Tukums-Ventspils, informēja SPKC.

 • No un uz Zirām autobusā braucis ar Covid-19 sasirgušais 5

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 14. maijā braucis autobusā Ziras-Ventspils un Ventspils-Ziras-Kuldīga-Skrunda-Liepāja.

 • Autobusā Jelgava-Ventspils braucis ar Covid-19 inficētais 11

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 11. aprīlī braucis autobusā Jelgava-Ventspils no viena galapunkta līdz otram, informē SPKC.

 • Ar Covid-19 saslimušais braucis autobusā Ventspils-Rīga 4

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 15. februārī plkst.15 braucis ar autobusu Ventspils-Rīga (Pašvaldības SIA "Ventspils reiss", reisa nr. 7955) no Ventspils līdz pieturai "Talsu pagrieziens".

 • Covid-19 slimnieks braucis autobusā no Liepājas uz Ventspili 8

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija, 25. janvārī braucis ar autobusu Liepāja - Pāvilosta - Ventspils (AS Liepājas autobusu parks reisa nr. 7699), plkst. 17.45 no Liepājs autoostas līdz Ventspils autoostai.

 • Atcels vairākus autobusu reisus 9

  Samazinoties pasažieru skaitam, uz nenoteiktu laiku tiks apturēti vairāki maršrutu Rīga-Ventspils un Rīga-Liepāja autobusu reisi, informē Autotransporta direkcijā.

 • 2 000 000 kilometru kopā ar «Ventspils reisu» 0

  Pirms gadumijas ''Ventspils reisā'' tika godināts autobusa vadītājs Uldis Reinolds, kurš, strādājot uzņēmumā, kļuvis par dubultmiljonāru. Tiesa, ne jau klasiskajā izpratnē, sakrājot naudu, bet gan īpaši - uzņēmuma 23 gadu pastāvēšanas laikā viņam pirmajam izdevies nobraukt tik daudz kilometru.

 • Par «Ventspils reisa» aktualitātēm 2

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • «Ventspils reiss» apkalpos starppilsētu un novada maršrutus 18

  Noslēdzies konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2021. decembrim starppilsētu un novada sabiedriskā transporta maršrutos, un pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' ieguvis tiesības apkalpot gan starppilsētu maršrutus, kuros arī šobrīd kursē uzņēmuma autobusi, gan Ventspils novada maršrutus.

 • Kas jāzina, ja skolēnam plānots izmantot sabiedrisko transportu 0

  Vēl tikai nedēļa, un sāksies jaunais mācību gads. Tā kā pašlaik tiek plānots, ka mācības notiks klātienē, daudziem aktualizējas jautājums par to, kas un kā jādara, lai skolēns varētu izmantot Ventspils pilsētas sabiedrisko transportu, kā arī kādas atlaides pienākas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, skolēniem un studentiem.