Tēma: Autobuss

 • Maršrutā Ventspils–Liepene būs izmaiņas pieturu sarakstā 0

  Ņemot vērā pasažieru ierosinājumu, no 12. septembra maršrutā nr. 5203 Ventspils-Liepene plānotas izmaiņas pieturu sarakstos. Uzmanība izmaiņām jāpievērš pasažieriem, kuri izmanto pieturas ''Pārventa'', ''Viesnīca ''Vilnis'''' un ''Ūdeka''.

 • Izmaiņas starppilsētu autobusu kustībā 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka pasūtītājs, Valsts SIA “Autotransporta direkcija” veikusi izmaiņas starppilsētu autobusu maršrutos uz Kuldīgu un Rīgu. Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz pasažieru un pašvaldības SIA “Ventspils reiss” priekšlikumiem.

 • Ceļa remontu dēļ iespējama autobusu kavēšanās 0

  Vasara tradicionāli ir laiks, kad tiek veikti ceļu remontdarbi. Arī uz autoceļa Rīga - Ventspils (autoceļš A 10) remontdarbi norit 2 ceļa posmos, tāpēc “Ventspils reiss” apkalpotajos maršrutos uz Rīgu un Jelgavu iespējama autobusu kavēšanās līdz 30 un 40 minūtēm vai pat vairāk.

 • Ko nozīmē būt autobusa vadītājam – miljonāram 6

  Turpinot tradīciju gada nogalē godināt darbiniekus, pašvaldības SIA Ventspils reiss dubultmiljonāru saime kļuvusi par diviem autobusu vadītājiem kuplāka. Strādājot Ventspils reisā, nobraukumu 2 miljoni kilometru un vairāk sasnieguši vēl divi autobusu vadītāji: Ainārs Naudiņš un Arnis Bāliņš.

 • Visu mūžu – tikai šoferis 3

  Autobusa vadītāji lielākoties nav runīgi. Vairums no viņiem pieraduši klusējot veikt savu darbu, koncentrējoties tam, kas notiek uz ceļa un ielas, un ir skopi vārdos, kas raksturo paveikto un viņus pašus. Līdzīgi tas ir arī ar ilggadējo ''Ventspils reiss'' autobusa vadītāju Uldi Ķempeli, kurš sarunu iesāk ar vārdiem: ''Visu mūžu esmu bijis šoferis''.

 • Ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Rīga-Tukums-Ventspils 7

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, sestdien, 31. jūlijā, braucis autobusā Rīga-Tukums-Ventspils, informēja SPKC.

 • No un uz Zirām autobusā braucis ar Covid-19 sasirgušais 5

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 14. maijā braucis autobusā Ziras-Ventspils un Ventspils-Ziras-Kuldīga-Skrunda-Liepāja.

 • Autobusā Jelgava-Ventspils braucis ar Covid-19 inficētais 11

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 11. aprīlī braucis autobusā Jelgava-Ventspils no viena galapunkta līdz otram, informē SPKC.

 • Ar Covid-19 saslimušais braucis autobusā Ventspils-Rīga 4

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 15. februārī plkst.15 braucis ar autobusu Ventspils-Rīga (Pašvaldības SIA "Ventspils reiss", reisa nr. 7955) no Ventspils līdz pieturai "Talsu pagrieziens".

 • Covid-19 slimnieks braucis autobusā no Liepājas uz Ventspili 8

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija, 25. janvārī braucis ar autobusu Liepāja - Pāvilosta - Ventspils (AS Liepājas autobusu parks reisa nr. 7699), plkst. 17.45 no Liepājs autoostas līdz Ventspils autoostai.

 • Atcels vairākus autobusu reisus 9

  Samazinoties pasažieru skaitam, uz nenoteiktu laiku tiks apturēti vairāki maršrutu Rīga-Ventspils un Rīga-Liepāja autobusu reisi, informē Autotransporta direkcijā.

 • 2 000 000 kilometru kopā ar «Ventspils reisu» 0

  Pirms gadumijas ''Ventspils reisā'' tika godināts autobusa vadītājs Uldis Reinolds, kurš, strādājot uzņēmumā, kļuvis par dubultmiljonāru. Tiesa, ne jau klasiskajā izpratnē, sakrājot naudu, bet gan īpaši - uzņēmuma 23 gadu pastāvēšanas laikā viņam pirmajam izdevies nobraukt tik daudz kilometru.