Tēma: Tilts

 • Tērandē pārbūvē tiltu pār Užavu 0

  Ventspils novada Ziru pagasta Tērandē tiek pārbūvēts tilts uz vietēja autoceļa Alsunga-Tērande-Ziras (V1269), informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji. Darbus plānots pabeigt šogad oktobra vidū. Satiksme pār tiltu nav slēgta, to organizē pa tilta vienu pusi ar ceļazīmēm.

 • Brīvosta no nākamā gada palielinās atsevišķas ostas maksas 4

  Lai daļēji kompensētu dažādu ar ostas ikdienas uzturēšanu un kuģu apkalpošanu saistītu izdevumu pieaugumu, Ventspils brīvostas valde nolēmusi no 2024. gada 1. janvāra paaugstināt atsevišķas maksas, ko par dažādiem pakalpojumiem ostā maksā kuģi jeb Ventspils brīvostas maksas, informē brīvostas pārstāvji, piebilstot, ka kopumā ostas maksas pieaugs par 14%.

 • Naktī no svētdienas uz pirmdienu tilts būs pacelts 0

  Naktī no 5. uz 6. novembri tiks veikta Ventas tilta apgaismojuma elementu labošana, tāpēc naktī tilts vairākas stundas būs pacelts un satiksme varēs notikt tikai pa Apvedtiltu.

 • Būs pacelts Ventas tilts 0

  Naktī no 18. uz 19. oktobri tiks veikta Ventas tilta paceļamās konstrukcijas pārbaude, tāpēc laikā no plkst. 24.00 līdz plkst. 6.00 tilts būs pacelts un satiksme varēs notikt tikai pa Apvedtiltu.

 • Naktī no trešdienas uz ceturtdienu būs pacelts Ventas tilts 1

  Lai veiktu nepieciešamos darbus Ventspils ostas dziļuma atjaunošanai, naktī no trešdienas uz ceturtdienu, 27. jūlijā no pusnakts līdz sešiem rītā Ventas tilts būs pacelts un satiksme pār to nevarēs notikt. Nokļūšanai no viena krasta uz otru būs iespējams izmantot Apvedtiltu.

 • Neievēro distanci un izraisa sadursmi 3

  30. novembrī ap plkst. 18.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, uz Ventas tilta notikusi trīs automašīnu sadursme un ir cietušas personas.

 • Atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi 4

  Šodien, 11. jūlijā, atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi, kurus plānots pabeigt līdz pilsētas svētkiem, informē brīvostas pārvaldes mārketinga speciāliste Kristīne Jansone.

 • Uz tilta pāri Lielupei slēgs vienu joslu 1

  Līdz 17. jūnijam notiks deformācijas šuvju remontdarbi uz tilta pāri Lielupei uz Ventspils šosejas (A10) pie Slokas, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.

 • Uz tilta tiks atjaunota divvirzienu satiksme 0

  Sākusies jauna Ventas tilta remontdarbu fāze, tāpēc sākot ar 6. augustu, uz tilta tiks atjaunota divvirzienu satiksme. Savukārt, no 10. augusta uz remontdarbu laiku darbosies pagaidu gājēju pārejas.

 • Mainīsies satiksmes organizācija pār Ventas tiltu 29

  Lai gādātu par satiksmes drošību Ventas tilta seguma atjaunošanas laikā, no 19. jūlija līdz būvdarbu beigām auto satiksme pār Ventas tiltu tiks organizēta vienā virzienā, tas ir - no Pārventas jeb Rīgas puses uz pilsētas centrālo daļu. Pretējā virzienā satiksme tiks novirzīta pa Apvedtiltu.

 • Sāksies Ventas tilta seguma atjaunošana 11

  Pirmdien, 14. jūnijā, plānots sākt Ventas tilta seguma atjaunošanas būvdarbus. Darbi tiek plānoti tā, lai tiltu satiksmei pilnībā nebūtu jāslēdz. Iedzīvotāji tiek aicināti būt saprotošiem un uzmanīgi sekot ceļu satiksmes norādēm par ierobežojumiem.

 • Reņķa dārzā tiek uzstādīts jauns gājēju tilts 10

  Iedzīvotāju ērtībām un infrastruktūras uzlabošanas nolūkos Reņķa dārzā no Sporta ielas puses ir uzsākta nolietojušā gājēju tilta nomaiņa. Līdzšinējais tilts, kurš ir kalpojis jau 20 gadus, ir ticis vairākkārt remontēts un restaurēts, taču kokam ir noteikts kalpošanas mūžs, kad to vairs nav iespējams atjaunot.