Tēma: Bobslejs

 • Bobslejisti aicina jaunos talantus piedalīties atlasē 0

  Latvijas vadošie bobslejisti – Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas komandas, kuru dalībnieki reiz paši izturējuši atlases pārbaudījumus un iekļuvuši komandā – aicina jaunos, talantīgos atlētus pārbaudīt savu fizisko gatavību, piedaloties šī gada jauno bobslejistu atlasē.

 • Mūsu bobslejisti – stipri un drosmīgi 0

  Lai nodrošinātu mērķtiecīgu augstas klases sportistu gatavošanos un dalību starptautiskās sacensībās, tostarp olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos, un sasniegtu augstus rezultātus, Ventspilī ieviesta augstas klases sportistu atbalsta programma, kuru vada nodibinājums Ventspils Olimpiskā vienība.

 • Ventspilnieks uz goda pjedestāla 6

  Latvijas bobsleja pilota Emīla Cipuļa četrinieku ekipāža svētdien Altenbergas trasē Pasaules kausa bobslejā septītajā posmā izcīnīja dalītu pirmo vietu. Cipulis startēja kopā ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un ventspilnieku Kristu Lindenblatu.

 • Notiks jauno bobsleja stūmēju rudens atlase 0

  Bobslejs ir viens no panākumiem bagātākajiem sporta veidiem Latvijā. Šogad Latvijas četrinieku komanda ar pilotu Emīlu Cipuli no Pasaules čempionāta atgriezās ar sudraba godalgām. Lai turpinātu priecēt līdzjutējus ar izciliem panākumiem, Latvijas komandai nepieciešami papildspēki - jauni un eksplozīvi stūmēji, kuri ir gatavi cīnīties par augstākā kaluma medaļām.

 • Izsludināta jauno stūmēju atlase bobslejā 0

  Latvijas bobsleja komanda nākamajā sezonā plāno startēt ar četrām četrinieku ekipāžām. Lai varētu nokomplektēt visas četras komandas, nepieciešami papildinājumi stūmēju rindās, tāpēc tiek aicināti spēcīgi jaunieši piedalīties jauno sportistu atlasē, kas notiks sestdien, 6. maijā plkst.12 Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā.

 • Debitantam Kalendam 13. pozīcija pasaules čempionātā 0

  Latvijas bobsleja pilota Emīla Cipuļa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža svētdien, Sanktmoricā, Šveicē izcīnīja sesto vietu pasaules čempionātā, kamēr debitants Jēkabs Kalenda ar Dāvi Spriņģi bija 13. pozīcijā.

 • Kalenda izcīna pirmo medaļu bobslejā 0

  Austrijā, Īglsas trasē aizvadīts šīs sezonas sestais posms Eiropas kausa izcīņā bobslejā, kurā lielisks starts padevās Latvijas Bobsleja izlases četriniekam, kuru pilotē bijušais sporta skolas ''Spars'' smaiļotājs Jēkabs Kalenda kopā ar stūmējiem Ivo Danu Kleinbergu, Lauri Kaufmani un Kristu Lindenblatu.

 • Izsludināta vēl viena jauno sportistu atlase bobslejā 0

  Lai Latvijas bobsleja komanda uz Milānas-Kortīnas olimpiskajām spēlēm 2026. gadā varētu doties kā viena no favorītēm, ir pats pēdējais brīdis atlasīt spēcīgus un eksplozīvus jauniešus, kuri pēc četriem gadiem cīnīsies par olimpiskajām godalgām.

 • Notiks bobsleja un skeletona jauno sportistu papildu atlase 0

  Latvijas bobsleja komandas mērķis nākamajā sezonā ir nokomplektēt četras četrinieku ekipāžas, lai vienlaicīgi varētu startēt gan Pasaules kausā, gan Eiropas kausā. Lai to realizētu, nepieciešami vēl spēcīgi un eksplozīvi stūmēji, tāpēc tiek izsludināta jauno sportistu papildu atlase.

 • Prūsis turpinās trenēt Latvijas bobsleja izlasi 1

  Sandis Prūsis turpinās vadīt Latvijas bobsleja izlasi, atsaucoties uz Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretāru Zinti Ekmani ziņo sporta ziņu portāls Sportacentrs.com.

 • Ekmanis: Jauno stūmēju atlases mērķis ir nokomplektēt četras četrinieku komandas 0

  Šo sestdien notiks jauno sportistu atlase bobslejā un skeletonā. Tās mērķis ir atrast spēcīgus jauniešus, lai Latvijas bobsleja komanda jau nākamajā sezonā varētu nokomplektēt četras četrinieku ekipāžas, Latvijas Bobsleja un Skeletona federācijas plānus atklāj tās ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

 • Notiks jauno sportistu atlase bobslejā un skeletonā 0

  Nākamais olimpiskais cikls sākas tagad. Pēc četriem gadiem divās Itālijas pilsētās – Milānā un Kortinā – notiks XXV ziemas olimpiskās spēles. Lai Latvijas bobsleja un skeletona komanda spētu cīnītos par godalgām, jau šobrīd tiek aicināti jaunie talanti, lai piedalītos atlases testos un iekļūtu komandā.

 • Pekinā sākas ziemas olimpiskās spēles 0

  Šodien ar atklāšanas ceremoniju Nacionālajā stadionā Pekinā tiks dots starts XXIV ziemas olimpiskajām spēlēm, kurās par ko turēt īkšķus būs arī Ventspils un visas Latvijas sporta līdzjutējiem.

 • Kalenda izcīna 4. vietu pasaules U-23 čempionātā bobsleja divniekos 0

  Īglsas trasē Austrijā aizvadīts pasaules čempionāts bobslejā junioriem divnieku ekipāžām, kurā startēja 19 ekipāžas. Sacensībās piedalījās arī sporta skolas ''Spars'' smaiļošanas nodaļas absolventa Jēkaba Kalendas pilotētais divnieks kopā ar stūmēju Regnāru Kirejevu, kuri ierindojās 11. vietā, bet U-23 ieskaitē 4. vietā.

 • Olimpiskajā centrā trenējas Latvijas bobsleja izlase 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai līdz 17. jūlijam Olimpiskajā centrā ''Ventspils''  treniņnometni aizvada 25 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša, Jāņa Ozola un Daumanta Dreiškena un sporta ārsta Jāņa Kaupes vadībā.