Tēma: Bobslejs

 • Izsludināta jauno stūmēju atlase bobslejā 0

  Latvijas bobsleja komanda nākamajā sezonā plāno startēt ar četrām četrinieku ekipāžām. Lai varētu nokomplektēt visas četras komandas, nepieciešami papildinājumi stūmēju rindās, tāpēc tiek aicināti spēcīgi jaunieši piedalīties jauno sportistu atlasē, kas notiks sestdien, 6. maijā plkst.12 Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā.

 • Debitantam Kalendam 13. pozīcija pasaules čempionātā 0

  Latvijas bobsleja pilota Emīla Cipuļa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža svētdien, Sanktmoricā, Šveicē izcīnīja sesto vietu pasaules čempionātā, kamēr debitants Jēkabs Kalenda ar Dāvi Spriņģi bija 13. pozīcijā.

 • Kalenda izcīna pirmo medaļu bobslejā 0

  Austrijā, Īglsas trasē aizvadīts šīs sezonas sestais posms Eiropas kausa izcīņā bobslejā, kurā lielisks starts padevās Latvijas Bobsleja izlases četriniekam, kuru pilotē bijušais sporta skolas ''Spars'' smaiļotājs Jēkabs Kalenda kopā ar stūmējiem Ivo Danu Kleinbergu, Lauri Kaufmani un Kristu Lindenblatu.

 • Izsludināta vēl viena jauno sportistu atlase bobslejā 0

  Lai Latvijas bobsleja komanda uz Milānas-Kortīnas olimpiskajām spēlēm 2026. gadā varētu doties kā viena no favorītēm, ir pats pēdējais brīdis atlasīt spēcīgus un eksplozīvus jauniešus, kuri pēc četriem gadiem cīnīsies par olimpiskajām godalgām.

 • Notiks bobsleja un skeletona jauno sportistu papildu atlase 0

  Latvijas bobsleja komandas mērķis nākamajā sezonā ir nokomplektēt četras četrinieku ekipāžas, lai vienlaicīgi varētu startēt gan Pasaules kausā, gan Eiropas kausā. Lai to realizētu, nepieciešami vēl spēcīgi un eksplozīvi stūmēji, tāpēc tiek izsludināta jauno sportistu papildu atlase.

 • Prūsis turpinās trenēt Latvijas bobsleja izlasi 1

  Sandis Prūsis turpinās vadīt Latvijas bobsleja izlasi, atsaucoties uz Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretāru Zinti Ekmani ziņo sporta ziņu portāls Sportacentrs.com.

 • Ekmanis: Jauno stūmēju atlases mērķis ir nokomplektēt četras četrinieku komandas 0

  Šo sestdien notiks jauno sportistu atlase bobslejā un skeletonā. Tās mērķis ir atrast spēcīgus jauniešus, lai Latvijas bobsleja komanda jau nākamajā sezonā varētu nokomplektēt četras četrinieku ekipāžas, Latvijas Bobsleja un Skeletona federācijas plānus atklāj tās ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

 • Notiks jauno sportistu atlase bobslejā un skeletonā 0

  Nākamais olimpiskais cikls sākas tagad. Pēc četriem gadiem divās Itālijas pilsētās – Milānā un Kortinā – notiks XXV ziemas olimpiskās spēles. Lai Latvijas bobsleja un skeletona komanda spētu cīnītos par godalgām, jau šobrīd tiek aicināti jaunie talanti, lai piedalītos atlases testos un iekļūtu komandā.

 • Pekinā sākas ziemas olimpiskās spēles 0

  Šodien ar atklāšanas ceremoniju Nacionālajā stadionā Pekinā tiks dots starts XXIV ziemas olimpiskajām spēlēm, kurās par ko turēt īkšķus būs arī Ventspils un visas Latvijas sporta līdzjutējiem.

 • Kalenda izcīna 4. vietu pasaules U-23 čempionātā bobsleja divniekos 0

  Īglsas trasē Austrijā aizvadīts pasaules čempionāts bobslejā junioriem divnieku ekipāžām, kurā startēja 19 ekipāžas. Sacensībās piedalījās arī sporta skolas ''Spars'' smaiļošanas nodaļas absolventa Jēkaba Kalendas pilotētais divnieks kopā ar stūmēju Regnāru Kirejevu, kuri ierindojās 11. vietā, bet U-23 ieskaitē 4. vietā.

 • Olimpiskajā centrā trenējas Latvijas bobsleja izlase 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai līdz 17. jūlijam Olimpiskajā centrā ''Ventspils''  treniņnometni aizvada 25 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša, Jāņa Ozola un Daumanta Dreiškena un sporta ārsta Jāņa Kaupes vadībā.

 • Bobslejisti turpina gatavošanos sezonai 0

  Latvijas bobslejisti noslēdz kārtējo starpsezonas gatavošanās posmu - treniņnometni Ventspilī. Sportisti vienmēr atzīst, ka tieši vasaras laikā iegūtā fiziskās sagatavotības bāze ir nozīmīgākais punkts veiksmīgai sezonai ar labiem starta rezultātiem.

 • Latvijas bobsleja izlase trenējas Ventspilī 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai, līdz 18. jūlijam Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' treniņnometni aizvada 22 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša, Jāņa Ozola un Daumanta Dreiškena vadībā.

 • Bobslejisti sāk gatavoties nākamajai sezonai 0

  Gatavojoties nākamajai sezonai, Latvijas bobslejisti Usmā aizvada pirmo kopējo treniņnometni, uz kuru Latvijas komanda devusies gandrīz pilnā sastāvā, atskaitot Helviju Lūsi un Jāni Strengu.