Tēma: Elektrība

 • Jāņiem jābūt arī elektrodrošiem 0

  Lai līgošana noritētu priecīgi un bez nepatīkamiem starpgadījumiem, jāievēro drošība, turklāt dažādos veidos – tostarp jāatceras arī par elektrodrošību.

 • Tiks atzīmēta Zemes stunda 0

  Sestdien, 26. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 Ventspils pilsēta piedalīsies globāli lielākajā vides akcijā - Zemes stundā, kad ikviens tiek aicināts rūpēties par apkārtējo vidi, izslēdzot apgaismojumu mājās vai darba vietā, tādejādi kopīgi iestājoties pret klimata pārmaiņām.

 • Vienojas par atbalstu pensionāriem, atlīdzību un pabalstu saņēmējiem 13

  Pensionāriem, atlīdzību un pabalstu saņēmējiem no janvāra līdz aprīlim plānots izmaksāt 20 eiro atbalstu mēnesī energoresursu cenu sadārdzinājuma kompensēšanai, paredz otrdien valdībā atbalstītais Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākuma likums.

 • Saeima noraida ZZS priekšlikumu uzdot valdībai iesaldēt elektroenerģijas cenas 2

  Saeima noraidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputātu sagatavoto parlamenta lēmumprojektu, kas paredzēja uzdot valdībai izstrādāt atbalsta mehānismu elektroenerģijas lietotājiem - mājsaimniecībām un uzņēmumiem, lai kompensētu straujo elektrības cenu pieaugumu.

 • Daļa Ventspils paliek bez elektrības 4

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka šonakt konstatēts elektroenerģijas padeves pārrāvums, tādēļ daļā pilsētas palika bez elektrības.

 • Jauniešu māja rīko Zemes stundas izaicinājumu 5

  Sestdien, 27. martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30 visā pasaulē notiek Zemes stundas akcija. Arī šogad Zemes stundā ikviens tiek mudināts uz vienu stundu izslēgt nebūtiskās elektriskās gaismas un citas ierīces, kas patērē elektroenerģiju, lai pievienotos vispasaules akcijai un parādītu savu apņemšanos par videi draudzīgāku rīcību ikdienā.

 • Zemes stundu atzīmēs arī Ventspilī 2

  Sestdien, 28. martā, no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda, kad ikviens tiek aicināts taupīt elektroenerģiju un iestāties pret klimata pārmaiņām, izslēdzot gaismu.

 • Atgūst naudu par vēja parku 0

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no vēja parku attīstītāja SIA Winergy atguvusi pusi no tiesas ceļā piedzītajiem 2,13 miljoniem eiro.

 • Pārventa palika bez elektrības 2

  Vakar, 9. janvārī Ventspilī tika traucēta elektroapgāde 1000 AS "Sadales tīkls" klientu. Plkst. 18.56 tika reģistrēts tehnoloģisks traucējums vidējā sprieguma desmit kilovoltu elektrotīklā Ventspilī, izraisot elektroapgādes traucējumus aptuveni 1000 klientu Talsu, Celtnieku un Kaiju ielu apkaimē.