Tēma: Baseins

 • Ūdens piedzīvojumu parkā noslēgušies remontdarbi 0

  Pēc neilgas remontdarbu pauzes kopš šīs nedēļas apmeklētājiem atkal atvērta Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona, kur drēgnās rudens dienās var ne tikai sasildīties pirtīs, bet arī gūt adrenalīna devu ūdens izklaidēs.

 • Darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju un SPA zona 1

  No otrdienas, 1. marta, pēc ilgāka pārtraukuma darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona. Ūdens piedzīvojuma parku varēs apmeklēt ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, bet personām līdz 18 gadu vecumam sertifikāts nav nepieciešams.

 • Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa atsāks darbu 0

  No 15. novembra darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle un lielais peldbaseins, kas darbosies Ministru kabineta noteikumos Nr.360 noteiktajā, tā saucamajā, zaļajā režīmā.

 • Ūdens piedzīvojumu parks tiek slēgts 0

  No 11. oktobra līdz valstī noteikto epidemioloģiskās drošības  ierobežojumu atcelšanai apmeklētājiem nebūs pieejama Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona.

 • Sports un atpūta atgriežas telpās 0

  Noslēdzoties vasaras sezonai, arvien lielāka interese ventspilniekiem ir par iespēju sportot un atpūsties iekštelpās, un Olimpiskā centra Ventspils bāzēs iespējas realizēt savas vēlmes ir tiešām plašas, tiesa, jāņem vērā, ka tās darbojas dažādos drošības režīmos.

 • Darbu uzsāks lielais peldbaseins 0

  Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka lielais peldbaseins darbu uzsāks trešdien, 8. septembrī. Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības noteikumus, lielā peldbaseina apmeklējumi tiks organizēti plūsmās.

 • Lietu par zēna noslīkšanu turpinās skatīt septembrī 5

  Kurzemes rajona tiesa Kuldīgā 3. septembrī slēgtā sēdē turpinās izskatīt bijušā Ventspils sporta skolas "Spars" direktora Viktora Zujeva krimināllietu par četrus gadus veca zēna nāvi peldbaseinā 2017.gadā, skaidroja tiesā.

 • Lietu par zēna noslīkšanu turpinās iztiesās augustā 0

  Kurzemes rajona tiesa Kuldīgā augustā turpinās izskatīt bijušā Ventspils sporta skolas "Spars" direktora Viktora Zujeva krimināllietu par četrus gadus veca zēna nāvi peldbaseinā 2017. gadā, skaidroja tiesā.

 • Tiesa skatīs lietu par zēna noslīkšanu peldbaseinā 17

  Kurzemes rajona tiesa šodien plāno skatīt bijušā Ventspils sporta skolas "Spars" direktora Viktora Zujeva krimināllietu par četrus gadus veca zēna nāvi 2017. gadā baseinā. Persona apsūdzēta par to, ka viņa izdarīja prettiesisku nonāvēšanu aiz neuzmanības vispārbīstamā veidā.

 • Ģenerālprokurors aicina grozīt likuma normu, saskaņā ar kuru celta apsūdzība noslīkušā zēna vecākiem 5

  Ģenerālprokurors Juris Stukāns "kā jebkurš normāls cilvēks" bijis šokēts par televīzijas sižetu, kurā izskanējusi informācija, ka 2017. gadā Ventspils peldbaseinā noslīkušā zēna vecākiem celta apsūdzību par saņemtās kompensācijas nedeklarēšanu, tāpēc viņš Saeimas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēdē aicināja parlamentāriešus nekavējoties grozīt attiecīgo likuma normu.

 • Saeimā plāno iepazīties ar kriminālprocesu pret noslīkušā zēna vecākiem 6

  Šodien Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēdē prokuratūras pārstāvjus iecerēts iztaujāt par kriminālprocesu pret Ventspils peldbaseinā noslīkušā zēna vecākiem par kompensācijas nedeklarēšanu, sociālajos tīklos vēstīja apakškomisijas vadītājs Andrejs Judins.

 • Prokuratūra apgalvo, ka pret noslīkušā zēna vecākiem kriminālprocess izbeigts 7

  Prokuratūra savā paziņojumā izplatījusi informāciju, ka pret Ventspils peldbaseinā noslīkušā zēna vecākiem par saņemtās kompensācijas nedeklarēšanu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) kriminālprocess ir izbeigts, bet ģimenes aizstāvis zvērināts advokāts Didzis Vilemsons norāda uz pretējo.