Tēma: Talka

 • Lielājā Talkā sakoptas plašas teritorijas 0

  Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā un arī Ventspilī jau 17. gadu pēc kārtas notika Lielā Talka ar vadmotīvu “tīri-zaļi-ilgi”. Arī Ventspilī Lielās Talkas ietvaros tika sakoptas plašas teritorijas, lai arī nākamās paaudzes varētu dzīvot tīrā un zaļā Latvijā.

 • Aizvadīta pavasara koku stādīšanas talka 0

  Ceturtdien, 25. aprīlī, Ventspilī aizvadīta tradicionālā koku stādīšanas talka, kuras laikā kopīga darba rezultātā pilsēta papildināta ar 37 jauniem dekoratīvo koku stādījumiem.

 • Stādīs jaunus kokus 0

  25. aprīlī plkst. 16.00 ikviens tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā. Sadarbībā ar Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotāju VENDEN, alejā pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas iestādīs 15 jaunus kokus. Pēc talkošanas Kuldīgas ielas alejā pilsētvide ar jauniem kokiem tiks papildināta Katoļu ielā, posmā no Pētera ielas līdz Jūras ielai.

 • Piesaki savu talkošanas vietu un piedalies Lielajā Talkā 0

  Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā un arī Ventspilī jau 17 gadu pēc kārtas notiks Lielā Talka ar vadmotīvu “tīri-zaļi-ilgi”. Ventspils pašvaldība aicina ikvienu piedalīties talkā, lai saglabātu Latviju tīru un zaļu arī nākamajām paaudzēm, un kopīgiem spēkiem sakoptu pilsētas zaļo apkārtni – parkus, pamežus un piejūras zonu.

 • Strazdiem un zīlītēm ir jaunas mājvietas 11

  31. martā – Pirmajās Lieldienās pēkšņi šķita, ka lielajā Bērnu pilsētiņā ir kļuvis par šauru, jo bērnu parkā notika Putnu būrīšu izgatavošanas talka, kurā piedalījās vecāki ar bērniem un citi dabas draugi. Folkloras studijas “Vācelīte” un popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņu svētku radītā gaisotnē tika gatavotas jaunas mājiņas strazdiem un zīlītēm.

 • Aicina uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku 4

  Svētdien, 31. martā – Pirmajās Lieldienās visi dabas draugi tiek aicināti uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku Bērnu pilsētiņā plkst. 11.00 un bērnu parkā “Fantāzija” plkst. 15.00. Talkotājus uzmundrinās folkloras studija “Vācelīte” un popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņi.

 • Jūrmalas parkā ir jauna sniegpulkstenīšu pļava 0

  Sestdien, 16. martā, Ventspils Jūrmalas parkā notika jau desmitā Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka. Vienkopus pulcējās ap 100 dabas draugi, kuri ne tikai izbaudīja pavasarīgo dienu, bet arī aktīvi pavadot laiku dabā, papildināja Jūrmalas parku ar sniegpulkstenītēm, kuras katru pavasarī priecēs visus parka apmeklētājus. 

 • Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka svin 10 gadu jubileju 7

  Sestdien, 16. martā plkst. 11 Jūrmalas parkā jau desmito gadu pēc kārtas notiks Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka, kura kļuvusi par ierastu un iemīļotu tradīciju daudziem Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

 • Stādīs kokus Celtnieku ielas 18 iekšpagalmā 0

  Ceturtdien, 14. septembrī, plkst. 17.30 ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā, kas norisināsies daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā Celtnieku ielā 18.

 • Talkos Ventspils poligona kāpās 0

  Latvijas Zaļās kustības īstenotā projekta „Kampaņa „Zaļā jūra 2022-2023”” ietvaros, 26. un 27.maijā notiks piekrastes kāpu sakopšanas talkas Ventspils poligona piekrastē, Cirpstenē.

 • Nedēļas nogale aizvadīta aktīvi talkojot 0

  22. aprīlī Ventspilī bija aktīva talkas diena, pulcējot ventspilniekus un pilsētas viesus gan tradicionālā koku stādīšanas talkā, gan arī Lielajā talkā 2023, ieguldot vērienīgu darbu savas apkārtnes sakopšanā un apzaļumošanā.

 • Aicina talkot arī Ventspilī 0

  Sestdien, 22. aprīlī, arī Ventspilī jau 16 gadu pēc kārtas notiks Lielā Talka ar šī gada moto ''Zaļa Latvija = Zaļa pasaule''. Ventspils pašvaldība aicina ikvienu piedalīties talkā, lai sakoptu un saudzētu savu apkārtējo vidi.

 • Stādīs kokus Tilta dārzā un Reņķa dārzā 20

  Sestdien, 22. aprīlī, no plkst. 11 Tilta dārzā un no plkst. 11.40 Reņķa dārzā norisināsies pavasara koku stādīšanas talka, aicinot dabas draugus pulcēties, lai kopīgi papildinātu zaļo pilsētvidi ar jauniem stādījumiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Izgatavotas vairāk kā 120 jaunas mājvietas putniem 0

  Svētdien, 9. aprīlī, jau 15. gadu pēc kārtas Ventspils Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā “Fantāzija” norisinājās Putnu būrīšu izgatavošanas talka, kurā piedalījās vairāk kā 250 lieli un mazi talkotāji, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Notiks Putnu būrīšu izgatavošanas talka 3

  Svētdien, 9. aprīlī, ikviens tiek aicināts uz Lieldienu putnu būrīšu izgatavošanas talku Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 15, kas tiks aizvadīta ar jautru programmu ģimenēm, ar rotaļu izrādi ''Kā Zaķis uz Rīgu brauca'', kurā darbosies ceļojošā cirka ''Beztemata'' aktieri.