Tēma: Talka

 • Stādīs kokus Celtnieku ielas 18 iekšpagalmā 0

  Ceturtdien, 14. septembrī, plkst. 17.30 ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā, kas norisināsies daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā Celtnieku ielā 18.

 • Talkos Ventspils poligona kāpās 0

  Latvijas Zaļās kustības īstenotā projekta „Kampaņa „Zaļā jūra 2022-2023”” ietvaros, 26. un 27.maijā notiks piekrastes kāpu sakopšanas talkas Ventspils poligona piekrastē, Cirpstenē.

 • Nedēļas nogale aizvadīta aktīvi talkojot 0

  22. aprīlī Ventspilī bija aktīva talkas diena, pulcējot ventspilniekus un pilsētas viesus gan tradicionālā koku stādīšanas talkā, gan arī Lielajā talkā 2023, ieguldot vērienīgu darbu savas apkārtnes sakopšanā un apzaļumošanā.

 • Aicina talkot arī Ventspilī 0

  Sestdien, 22. aprīlī, arī Ventspilī jau 16 gadu pēc kārtas notiks Lielā Talka ar šī gada moto ''Zaļa Latvija = Zaļa pasaule''. Ventspils pašvaldība aicina ikvienu piedalīties talkā, lai sakoptu un saudzētu savu apkārtējo vidi.

 • Stādīs kokus Tilta dārzā un Reņķa dārzā 20

  Sestdien, 22. aprīlī, no plkst. 11 Tilta dārzā un no plkst. 11.40 Reņķa dārzā norisināsies pavasara koku stādīšanas talka, aicinot dabas draugus pulcēties, lai kopīgi papildinātu zaļo pilsētvidi ar jauniem stādījumiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Izgatavotas vairāk kā 120 jaunas mājvietas putniem 0

  Svētdien, 9. aprīlī, jau 15. gadu pēc kārtas Ventspils Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā “Fantāzija” norisinājās Putnu būrīšu izgatavošanas talka, kurā piedalījās vairāk kā 250 lieli un mazi talkotāji, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Notiks Putnu būrīšu izgatavošanas talka 3

  Svētdien, 9. aprīlī, ikviens tiek aicināts uz Lieldienu putnu būrīšu izgatavošanas talku Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 15, kas tiks aizvadīta ar jautru programmu ģimenēm, ar rotaļu izrādi ''Kā Zaķis uz Rīgu brauca'', kurā darbosies ceļojošā cirka ''Beztemata'' aktieri.

 • Aicina piedalīties Sniegpulkstenīšu stādīšanas talkā 6

  Sestdien, 1. aprīlī, plkst. 11 Jūrmalas parkā aiz Ūdensrožu dīķa ikviens tiek aicināts piedalīties Sniegpulkstenīšu stādīšanas talkā, lai kopīgi sveicinātu pavasari un iestādītu savu sniegpulkstenīti. Līdzi var ņemt gan pašu sarūpētus stādiņus, gan tos varēs saņemt turpat stādīšanas vietā.

 • Desmit pašvaldībās notiks latvāņu apkarošanas talkas 0

  Kustība ''Lielā Talka'' sadarbībā ar desmit pašvaldībām šogad Lielās Talkas dienā, 22. aprīlī, organizēs atsevišķas latvāņu apkarošanas talkas. Pieteikušās desmit pašvaldības, tostarp Ventspils novads.

 • Aicina uz koku stādīšanas talku Vītolu ielā 1

  Ceturtdien, 22. septembrī, plkst. 17 Vītolu ielā posmā no Bērzu ielas līdz Sabiles ielai notiks koku stādīšanas talka, kurā aicināts piedalīties ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis.

 • Pilsētvide papildināta ar jauniem kokiem un krūmiem 3

  Sestdien, 30. aprīlī, Ventspilī aizvadīta tradicionālā koku stādīšanas talka, kuras laikā ar jauniem koku un krūmu stādījumiem tika papildināta kastaņu aleja Kuldīgas ielā un Reņķa dārzs.

 • Stādīs kokus Kastaņu alejā un Reņķa dārzā 20

  Sestdien, 30. aprīlī, no plkst. 11 Kastaņu alejā Kuldīgas ielā 5 pie autoostas un Reņķa dārzā ap plkst. 11.40 notiks tradicionālā koku stādīšanas talka, kurā aicināts piedalīties ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis.

 • Aicina talkot Ventspilī 5

  Sestdien, 30. aprīlī jau 15. reizi pēc kārtas visā Latvijā norisināsies Lielā Talka, kurā tradicionāli piedalās arī Ventspils pašvaldība, aicinot ikvienu rūpēties par vides sakopšanu un saudzēšanu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Svētdien talkā izgatavos putnu būrīšus 3

  Svētdien, 10. aprīlī, Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 14 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz ikgadējo Putnu būrīšu izgatavošanas talku, informē Ventspils Komunālā pārvalde.