Tēma: Baptistu baznīca

  • Atskaņos ''Dieva skarts'' oratoriju 0

    Ventspils Baptistu baznīcā 15. aprīlī plkst. 16 notiks oratorijas ''Dieva skarts'' atskaņojums, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 Latvijas Baptistu draudžu mūziķi. Diriģenti Rudīte Tālberga un Māris Dravnieks, vēstījums - mācītājs Ainars Baštiks. Klātesošos uzrunās mācītājs Oskars Lūsis.

  • Labdarības koncertā saziedoti 2565,83 eiro 1

    Ventspils baptistu baznīcā jau 13. reizi notika labdarības koncerts ''No debesīm es atnesu…'', lai ar klātbūtni, sirds siltumu un ziedojumiem sniegtu palīdzību atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām ''Cimdiņš''.

  • Aicina uz tradicionālo labdarības koncertu ''No debesīm es atnesu…'' 2

    Svētdien, 11.decembrī, plkst. 17 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu ''No debesīm es atnesu...'', kas pēc divu gadu pārtraukuma jau 13. reizi sirsnīgā Ziemassvētku noskaņā pulcēs tos, kuri vēlas palīdzēt ''Cimdiņa'' bērniem ar īpašām vajadzībām.

  • Rīkos labdarības koncertu Baptistu baznīcā 1

    Visiem labi pazīstamais Dainis Briedis jeb Kapteinis Briedis ar saviem draugiem, mūziķiem Rihardu Sauli un Reini Jauno aicina visus ventspilniekus un pilsētas viesus sestdien, 5. martā plkst.16 uz Baptistu baznīcu, kur notiks labdarības koncerts, veltīts Ukrainas tautai.

  • Visīsākās un neparastākās kāzas 13

    Nekāda krīze nespēj stāties pretim mīlestības spēkam, kad divas mīlošas sirdis nolēmušas apvienoties. Neparastas laulības nesen notika Ventspils baptistu baznīcā. Visa kāzu ceremonija ilga vien 23 minūtes.

  • Notiks labdarības koncerts «No debesīm es atnesu...» 12

    Svētdien, 8. decembrī, plkst. 17 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu ''No debesīm es atnesu...'', kur kā ik gadu svētku noskaņā dalīsies koncerta mākslinieki un apmeklētāji.

  • Baptistu baznīcā Adventes koncerts 2

    16. decembrī Baptistu baznīcā izskanēs Ventspils Kamerorķestra un kamerkora Ventspils Adventes koncerts, kura programmā iekļauti Gijas Kančeli skaņdarbs Kapote, Ariela Ramiresa Misa Criolla un Imanta Kalniņa Koncerta obojai un orķestrim 2.daļa.