Tēma: Ceļojums

 • Aicina iepazīt senos kuršus un žemaišus 0

  Kurzemes plānošanas reģions laidis klajā jaunu tūrisma ceļvedi ''Kurši un žemaiši''. Ceļvedī iekļauti vairāk kā 100 izteiksmīgākie ar kuršu un žemaišu kultūrvēsturi saistītie objekti Latvijā un Lietuvā. Ceļotāju ērtībai objekti apvienoti septiņi galamērķos Kurzemē un seši Lietuvā. Sākot ar jūniju ceļvedis būs pieejams Kurzemes tūrisma informācijas centros bez maksas.

 • Intervija ar Lieni Klementjevu. Nomainot frekvenci 0

  Pasaules valstis, tradīcijas un garšas viņai atveras un ļauj izzināt sevi. Liene Klementjeva ir izveidojusi zīmolu Mamma Amma Cacao un jau pāris gadus piedāvā mūsu zemē vēl gana svešo ceremoniālo kakao. Sirdscentrēta dzīvošana ir viņas ikdienas prakse, aizrautība un reliģija.

 • VDD aicina svētkos neceļot uz Krieviju un Baltkrieviju 0

  Ņemot vērā aktuālos drošības riskus reģionā, kas ir saistīti ar Krievijas sākto karu Ukrainā, kā arī Krievijas agresīvo retoriku attiecībā uz Latviju, Valsts drošības dienests (VDD) aicina Latvijas iedzīvotājus gaidāmo svētku brīvdienu laikā nedoties ceļojumos uz Krieviju un Baltkrieviju.

 • Ar Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu varēs ieceļot bez testa 5

  No trešdienas, 12. janvāra, vakcinētām un Covid-19 pārslimojušām personām ar sertifikātu ieceļošanai Latvijā negatīvs Covid-19 testa rezultāts nebūs nepieciešams, izņemot ieceļojot no īpaši augsta riska valstīm, kad ieceļošanai Latvijā visiem nepieciešams negatīvs Covid-19 testa rezultāts,  informē Satiksmes ministrijā (SM).

 • Ielidojot Latvijā arī vakcinētajiem jāievēro pašizolācija līdz negatīva testa saņemšanai 3

  Pienākums ievērot pašizolāciju līdz negatīva Covid-19 testa rezultāta saņemšanai būs arī personām ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas lidostā "Rīga" ierodas no valsts ar īpaši augstu Covid-19 izplatības risku un tiem, kuriem Valsts policijas (VP), Valsts robežsardzes vai lidostas "Rīga" darbinieks ir norādījis uz pienākumu veikt Covid-19 testu, nolēma valdība.

 • Aicina piedalīties trīs dienu velobraucienā pa Kurzemi 0

  Pateicoties Eiropas Savienības projektam ''Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī'' jau trešo gadu tiek rīkoti trīs dienu velo izaicinājumi ''Aktīvs un vesels''.

 • Dosies apkārt Baltijas jūrai 0

  Četri aktīvi, piedzīvojumu kāri un gados jauni vīrieši - ventspilnieki Jānis un Mārtiņš Rendenieki, Klāvs Tālbergs un arī jelgavnieks Mairis Peipiņš - pieņēmuši izaicinājumu piedalīties aizraujošā notikumā - labdarības rallijā Baltic Sea Circle, lai palīdzētu bērniem ar kustību traucējumiem.

 • Reģistrēs katru ieceļotāju no ārvalstīm 16

  Ar mērķi mazināt Covid-19 izplatību Latvijā, no 16. jūlija stingrāk kontrolēs ieceļotājus Latvijā, tostarp netiks pieņemti un izskatīti ilgtermiņa "D kategorijas" vīzu pieteikumi, kā arī pašizolācijas nosacījuma pārkāpšanas gadījumā personai varēs anulēt termiņuzturēšanās atļauju vai vīzu.

 • Atbraucējiem lidostā un ostās vairs neveiks Covid-19 testus 4

  Atbraucējiem Rīgas lidostā un ostās vairs neveiks Covid-19 testus, tā vietā cilvēkiem būs iespēja analīzēm pieteikties pašiem vispārējā kārtībā, informēja Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne.