Olimpiskā centra „Ventspils” sporta bāzēs aizvadītas Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) finālsacensības 49. sporta spēlēs volejbolā, basketbolā un svaru stieņu spriešanā guļus.

Apskati foto no svara stieņu spiešanas guļus un basketbola mačiem!

Volejbolā dāmas un kungi sacentās 50+ vecuma grupās. Vīriešiem par uzvarētājiem kļuva Ventspils Nafta Termināls komanda, otrajā vietā atstājot Kokneses spēlētājus, bet trešo vietu izcīnīja Jūrmalas komanda. Sievietēm uzvarēja Rīga/Latvija komanda, otrajā vietā Valmiera, bet trešajā vietā ierindojās Jūrmalas komanda.

Svaru stieņu spiešanā no Ventspils piedalījās trīs sportisti. Gvido Kohs vecuma grupā 40+ svara kategorijā līdz 105kg izcīnīja trešo vietu. Eriks Leimanis vecuma grupā 50+ svara kategorijā virs 120kg izcīnīja otro vietu, un sudrabs arī Agrim Vinogradovam vecuma grupā 60+ svara kategorijā līdz 66kg izcīnīja 2.vietu. Komandu ieskaitē mūsējie 13 komandu konkurencē ieņēma 10. vietu.

Basketbolā dāmas sacentās D-40+ un vīri V-45+ vecuma grupās. Par uzvarētājiem vīriešu konkurencē kļuva jūrmalnieki, finālā pārspējot jelgavniekus, bet trešo vietu izcīnīja Tukuma komanda. Sievietēm par uzvarētājām kļuva Cēsu komanda, otrajā vietā atstājot Tukumu, bet trešās Jēkabpils komanda.

Kopumā sacensībās piedalījās 14 volejbola un 12 basketbola komandas, kā arī 66 guļus spiedēji no 13 pašvaldībām.