Pie ceturtā panākuma atklātā hokejā čempionāta 1. divīzijas turnīrā tikuši Olimpiskā centra Ventspils hokejisti, kas ar 3:2 apspēlēja Dundagas komandu.

Jau mača pirmajā minūtē olimpiešiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un izvirzīties vadībā, taču pirmajā trešdaļā tas bija vienīgais vārtu guvums. Pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet trešā sākumā priekšā atkal tika Olimpiskā centra hokejisti. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz pamatlaika beigām Dundagas komanda vēlreiz izlīdzināja rezultātu, tomēr pēdējais vārds piederēja olimpiešiem. Jau 26 sekundes vēlāk Ingus Turks guva uzvaras vārtus – 3:2.

Uzvarētājiem vārtus vēl guva Mārtiņš Feifers un Gustavs Celms (viņiem arī pa piespēlei), bet Dundagas komandā – Andis Kronbergs un Juris Perekrests.