Olimpiskā centra Ventspils pilsētas čempionātā hokejā pie panākuma 2. divīzijā tikuši Tornado 2 hokejisti, kas pēcspēles metienus apspēlēja Kurekss komandu.

Jau mača trešajā minūtē rezultātu atklāja Artūrs Kuģenieks, izvirzot vadībā otros viesuļus, taču perioda pēdējā minūtē iespaidīgi nospēlēja Kuress. 24 sekunžu laikā Krists Šķieris un Jānis Vītols panāca 2:1 kocinieku labā, un ar šādu rezultātu trešdaļa arī noslēdzās.

Otrās trešdaļas vidū Normunds Abakuks panāca izlīdzinājumu, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās. Mača liktenis izšķīrās pēcspēles metienus, un arī tajos lielākais veiksminieks bija Abakuks, nodrošinot Tornado 2 uzvaru un divus punktus turnīra tabulā.

Tornado 2 tas bija otrais panākums, turklāt abi izcīnīti pēcspēles metienus. 2. divīzijas turnīra tabulā viesuļi gan tik un tā ieņem pēdējo vietu, par diviem punktiem atpaliekot no piektās.

Šonedēļ vēl gaidāmas divas spēles svētdien – 1. divīzijā Liepājas PitStop spēlēs ar Dundagu  (18.45), bet 2. divīzijā spēkiem mērosies Tornado 2 un Kuldīga (20.30).