24.septembrī, Jelgavā, Pils salā notika Latvijas čempionāts divniekos garajās distancēs un Jelgavas divnieku kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Pieaugušo un junioru vecuma airētāji cīnījās par Latvijas čempionāta medaļām, bet jaunākie sportisti - par Jelgavas kausiem. Sievietēm smaiļotājām K-2 5000m distancē par Latvijas čempioni kļuva Digna Tuča kopā ar limbažnieci Madaru Kupci.

Vīriešiem kanoistiem C-2 5000m distancē sudraba medaļas izcīnīja Dagnis Iļjins kopā ar rīdzenieku Aleksandru Masļakovu.

Junioru kanoistu konkurencē C-2 5000m distancē par sacensību uzvarētājiem kļuva Krišs Jansons un Mārtiņš Burkovskis.

Jauniešiem kanoistiem C-2 2500m distancē 2.vietu izcīnīja Raivo Jēkabsons un Ģirts Jansons. Jaunietēm smaiļotājām K-2 2500m distancē 3.vietu ieguva Kristīne Bulačņikova um Dace Jēkabsone.

Zēniem kanoistiem C-2 2500m distancē 2.vietu izcīnīja Andis Kranciņs un Reinis Grundulis.