Kuldīgas svētkos norisinājās tradicionālais turnīrs gan šahā, gan novusā. Šaha turnīrā piedalījās 40 dalībnieki, starp tiem bija arī trīs mūsu pilsētas spēlētāji.

Mači notika pēc Šveices sistēmas – septiņās kārtās ar saīsinātu laika kontroli. Visaugstāk tika ventspilnieks Jānis Isakovs, kurš ar pieciem iegūtajiem punktiem ieņēma piekto vietu. Juris Neimanis ar četriem punktiem ierindojās 16., bet Vjačeslavs Verņuks (3,5 punkti) – 20. vietā.

Novusa turnīrā sacentās 12 komandas, bet par uzvarētāju kļuva tieši Ventspils vienība. Sievietēm pirmo vietu izcīnīja Janīna Kesenfelde, bet vīriem labāko rezultātu uzrādīja Aivars Pētersons, viņam 12. pozīcija. Jauktajās dubultspēlēs Janīna Kesenfelde un Guntis Šūmeistars ieņēma otro vietu. Vīru dubultspēlēs nepārspēti palika Aivars Pētersons un Aldis Bišovs, un šis panākums nodrošināja arī uzvaru kopvērtējumā.