Latvijas futbola čempionātā pie kārtējā panākuma tikuši FK "Ventspils" futbolisti, šoreiz viesos ar 2:0 pieveicot "Gulbeni" un nostiprinot savas pozīcijas tabulas pirmajā vietā.

Gulbenieši, kuriem šis ir debijas gads virslīgā, jau paguvuši sarūgtināt Liepājas metalurgu un Skonto, tomēr ventspilnieki viņiem joprojām ir pārāk ciets rieksts. šoreiz izšķirošie notikumi risinājās pirmā puslaika beigās un otrā sākumā.

44. minūtē Maikls Tukura atklāja rezultātu, bet 54. minūtē Mišels Maki ar 11 metru soda sitienu panāca jau 2:0. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās un ventspilnieki tika pie devītās uzvaras desmit spēlēs.

FK Ventspils komanda ir vienīgā, kas virslīgā cīnās bez zaudējumiem, bet tuvākie sekotājie liepājnieki šajā nedēļas nogalē piedzīvoja jau otro neveiksmi. Metalurgi savā laukumā piekāpās FK Jelgava ar 0:1 (Kozlovs 68') un tagad, rēķinot zaudētos punktus, no ventspilniekiem atpaliek jau par sešiem