BK Ventspils basketbolistiem atkla izdevies pākt izlīdzinājumu LBL finālsērijā, viesos ar 93:55 sagraujot VEF.

Rīdziniekiem šajā mačā nevarēja palīdzēt Kristaps Janičenoks, Artjoms Parohovsksi un Trevons Hjūzs, un ventspilnieki sāncenšu problēmas lieliski izmantoja savā labā. Mača sākums vēl ritēja līdzīgā cīņā, taču puslaika beigās BK Ventspils padevās pirmais izrāviens. Puslaiku viesi noslēdza savā labā 44:31.

Pēcpārtraukuma viesi turpināja spēlēt enerģiski, arvien vairāk nogurdinot sāncenšus un iegūstot arvien lielākus plusus. Mača pēdējā ceturtdaļa faktiski bija tikai formalitāšu kārtošana. Finālsērijas garšu beidzot pa īstam dabūja nobaudīt arī Lauris Blaus un Rašads Andersons, kā arī vairāki vefiešu rezervisti. Galu galā ventspilnieki tika pie graujošas uzvaras 93:55.

Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2:2, bet piektā spēle sestdien risiāsies Ventspilī.