Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā turpinās pasaules čempionāts svarcelšanā, kurā piedalījās četri Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāji. Mūsu sportisti savus startus jau aizvadījuši.

Tokijas Olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Artūrs Plēsnieks startēja svara kategorijā līdz 102 kilogramiem un summā pacēla 373 kilogramus, kopvērtējumā ierindojoties 10. vietā.

Armands Mežinskis svara kategorijā līdz 89 kilogramiem izcīnīja 11. vietu. Raušanā Armands sasniedza 152 kilogramus, bet grūšanā 200kg un summā pacelti 352 kilogrami.

Ritvaram Suharevam šīs bija pirmās lielās sacensības pēc pavasarī veiktās pleca operācijas un viņš svara kategorijā līdz 73 kilogramiem ieņēma 14. vietu 30 svarcēlāju konkurencē. Suharevs raušanā pacēla 143 kilogramus, bet grūšanā – 176 kilogramus. Summā pacelti 319 kilogrami.

Daniela Ivanova startēja svara kategorijā līdz 76 kilogramiem un ar paceltiem 212 kilogramiem ieņēma 16. vietu.