Ventspils pludmales volejbola stadionā aizvadīti Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola posmi U-16 un U-20 vecuma grupās jauniešiem un jaunietēm.

U-20 grupā jaunietēm startēja 22 pāri par uzvarētājām kļuva Ventspils pludmales volejbola kluba “Bloks” spēlētājas Beāte Liepājniece/Anija Ozoliņa, kuras finālā ar 21:19 uzvarēja Renāti Krūklīti/Evu Elizabeti Brokāni (Beach Arena). U-20 grupā jauniešiem piedalījās 19 pāri un par čempioniem kļuva Olivers Bulgačs/Markuss Graudiņš (O-sands/RVS).

U-16 grupā meitenēm startēja 20 pāri un par uzvarētājām kļuva Denēva Šauberga/Bonija Runce (BeachBox “Gepardi”/Beach Arena). VPVK “Bloks” spēlētājas Elza Kozola/Megija Mūrniece ierindojās dalītā 9. – 16.vietā, bet Evelīna Pētersone/Kerija Kate Tālberga dalītā 17. – 20.vietā. U-16 grupā puišiem piedalījās 17 pāri un par uzvarētājiem kļuva Ralfs Andrejevs/Valters Ķirsons (MSĢ/RVS/O-sands). VPVK “Bloks” spēlētāji Artūrs Ivanovskis/Jegors Grigučs ierindojās dalītā 9. – 16.vietā.

Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāti visā Latvijā četros posmos notiek četrās vecuma grupās U-14, U-16, U-18 un U-20. Finālsacensības no 27. līdz 28.augustam notiks Pludmales sporta centrā “Ruukki” Mārupē.