BK Ventspils basketbolisti tikuši pie 14. panākuma MasterCard BBL čempionātā, savā laukumā ar 73:58 apspēlējot Nevezis.

Maču ventspilnieki uzsāka ļoti apņēmīgi – pateicoties Efedžuku, Blaua un Bērziņa aktivitātēm uzbrukumā, laukuma saimnieki pēc sešām nospēlētām minūtēm bija vadībā ar 17:2, bet ceturtdaļu noslēdza pie 22:13. Mača otrajā ceturksnī Nevežisieviesa korekcijas aizsardzībā, pārejot uz zonas aizsardzību, kas gan neliedza ventspilniekiem palielināt savu handikapu un pirmo puslaiku noslēgt savā labā – 38:26.

Mača otrajā puslaikā ventiņu dominance laukumā pieņēmās spēkā – viesi no Ķēdaiņiem katastrofāli uzbruka no tālienes, bet ventspilnieki brīžiem sasniedza pat 20 punktu pārsvaru. Mača beigās lietuviešiem gan izdevās pietuvoties līdz nedaudz pieklājīgākiem 13 punktiem, taču lielas nozīmes tam nebija – BK Ventspils svinēja pārliecinošu uzvaru 73:58!

Ventspilnieku labā 15 punktus guva jamaikietis Vejinmi Efedžuku, bet uz pārbaudes laiku uzaicinātais spēka uzbrucējs Roberts Levins savā debijas mačā atzīmējās ar desmit punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un diviem bloķētiem metieniem.

Sestdien mūsējie savā laukumā uzņems Robertu Štelmaheru un viņa trenētos Perlas komandu.

Apskati BK Ventspils un Nevezis mača foto!