Rīgā tika aizvadīts Latvijas kausa izcīņas priekšpēdējais posms, kurā sekmīgi startēja arī 12 mūsu pilsētas spēlētāji. Šajā posmā pie uzvarām tika Elēna Rācenāja, kura bija labākā sieviešu konkurencē un Eliāns Ēdelis palika nepārspēts junioru nominācijā, brt Aleksandrs Žernovojs starp veterāniem ieguva sudraba godalgu.

Open nominācijā šajā posmā startēja 56 spēlētāji. Arī pašā prestižākajā un spēcīgākajā konkurencē Jaunrades nama komandas spēlētāji cīnījās godam. Septiņiem mūsu komandas dalībniekiem izdevās iekļūt augstākajā līgā. Edžus Kaņeps, Elvijs Siliņš un Eliāns Ēdelis iekļuva Latvijas kausa trešā posma izslēgšanas turnīrā. Diemžēl tālāk par astotdaļfinālu mūsu spēlētājiem šoreiz tikt neizdevās. Sērijā līdz četrām uzvarām Eliāns Ēdelis ar rezultātu 0:4 zaudēja 2013. gada pasaules čempionam Atim Sīlim. Elvijs Siliņš ar 1:4 piekāpās Sandim Kristapam Lagzdiņam no Rīgas, bet Edžus Kaņeps ar 2:4 atzina Skrundas spēlētāja Valta Smagara pārākumu. Posma kopvērtējumā Edžum Kaņepam augstā piekto vieta, Elvijs Siliņš ieņēma septīto vietu, bet Eliāns Ēdelis ierindojās uzreiz aiz sava komandas biedra.

Latvijas kausa noslēdzošais posms norisināsies 25. martā Burtniekos. Pirms pēdējā posma patīkami izskatās arī Latvijas kausa lielais kopvērtējums, kur līderpozīcijās atrodas Elēna Rācenāja (Sieviešu nominācija) un Aleksandrs Žernovojs (Veterānu nominācija). Eliāns Ēdelis ieņem otro vietu junioru nominācijā, bet trešajā vietā atrodas Elvijs Siliņš (Open nominācija) un Guntis Ernšteins (Veterānu nominācija).

Latvijas kausa 3.posms (Rīga, 56 dalībnieki)
1.Atis Sīlis BJC''Laimīte'' (Rīga)
2.Sandis Kristaps Lagzdiņš BJC''Laimīte'' (Rīga)
3.Jevgēņijs Zahārovs Skrundas GHK
4.Valts Smagars Skrundas GHK
5.Edžus Kaņeps VJN
6.Gints Lasmanis Skrundas GHK
7.Elvijs Siliņš VJN
8.Eliāns Ēdelis VJN
. . . . . . . . .
15.Aleksandrs Žernovojs
18.Alvis Siliņš VJN
22.Elēna Rācenāja VJN
24.Elvis Arhinovičs VJN
25.Alens Kalniņš VJN
29.Guntis Ernšteins VJN
30.Haralds Janvars VJN
46.Valts Janvars VJN

Latvijas kausa kopvērtējums pirms pēdējā posma, Open (83 dalībnieki)
1.Valts Smagars Skrundas GHK
2.Sandis Kristaps Lagzdiņš BJC''Laimīte'' (Rīga)
3.Elvijs Siliņš VJN
. . . . . . . . . .
6.Edžus Kaņeps VJN
9.Eliāns Ēdelis VJN
12.Aleksandrs Žernovojs VJN
14.Alvis Siliņš VJN
17.Elēna Rācenāja VJN
18.Alens Kalniņš VJN
19.Elvis Arhinovičs VJN
21.Guntis Ernšteins VJN
27.Haralds Janvars VJN

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: