Rīgas atklātajā čempionātā vieglatlētikā telpās pie vairākām medaļām tikuši Ventspils pilsētas un novada sportisti.

Divas godalgas izcīnīja Jānis Leitis, kurš kļuva par uzvarētāju tāllēkšanā, tikai par pieciem centimetriem atpaliekot no personīgā rekorda (7,73) un bija trešais 60 metru sprintā. Tāllēkšanā dāmām māsas Grīvas sasniedza sešu metru robežu, bet nedaudz tālāks lēciens padevās Laumai, kura arī izcīnīja bronzu – 6,19 metru pret Māras 6,14.

Novada vieglatlēts Kaspars Gulbis bija otrais 800 metros, bet 1500 metru distancē ierindojās trešajā vietā. Divas medaļas mūsējām kārtslēkšanā – Anete Jete Meiere no Spara ieņēma otro vietu, bet novada sporta skolas pārstāve Anna Nagle bija trešā. Trīssolī Rīgas bronzas medaļu izcīnīja Rūta Lasmane, kam sekmīgs sanāca tikai viens mēģinājums, bet 60 metru barjerskrējienā sudraba medaļa Artim Reinholdam.

Savukārt kārtslēcējs Mareks Ārents ar 5,41 m augstu lēcienu bija otrais sacensībās Tallinā.