BK "Ventspils" turpina aizvadīt pārbaudes spēles un šajā nedēļās nogalē viesojas Lietuvā, kur piedalās "One Team CUP 2016" turnīra, kurš norisinās Prieņos. Ventspilnieki pirmo pārbaudes spēli aizvadīja pret vietējo BC "Vytautas" komandu un uzvarēja ar rezultātu 70:86.

BK Ventspils šo maču aizvadīja divpadsmit spēlētāju sastāvā. Komandā atgriezies arī Māris Ziediņš, kurš traumas dēļ izlaida turnīru Liepājā. Savainojumu dēļ joprojām nespēlē Kristaps Janičenoks un Māris Gulbis.

Pirmajā ceturtdaļā nevienai no komandām neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru, taču visu laiku pāris punktu vadībā atradās ventspilnieki (14:12). Otrajā ceturtdaļā scenārijs īpaši nemainījās, komandas turpināja uzņemto gaitu, apmainoties ar neprecīziem metieniem, tomēr cieši sedzot aizsardzībā. Pēdējās 2 minūtēs rezultāts iestrēga ar atzīmi 31:29 ventspilnieku labā, kuru neizdevās izkustināt vairāk kā minūti. Tomēr piezīmi izpelnījās Rihards Lomažs, ļaujot pretiniekam sekmīgi gūt 2 soda metienus. Līdz ar to puslaika pārtraukumā abas komandas devās ar draudzīgu neizšķiru (31:31).

Otrajā puslaikā spēles trešo ceturtdaļu apņēmīgāk iesāk pretinieki, kuri izvirzās vadībā (31:35), tomēr ventspilnieku ciešā darbība aizsardzībā, Šķēles paraugstunda caurgājienā, kā arī Dīna un Gražuļa precīzie trīspunkta metieni, ļauj atgūt vadību, kura tā arī visā turpmākajā spēles gaitā netiek zaudēta. Trešā ceturtdaļa noslēdzas ar rezultātu 59:49. Pēdējā ceturtdaļā vien atliek noskaidrot formalitātes, un visa spēle noslēdzas ar rezultātu 86:70.

Jau rīt ventspilniekiem nākamais mačs, kurā būs jātiekas ar Ukrainas klubu BC "Khimik". Spēles sākums 18:30.

Ventspils - BC Vytautas 86:70