Jaunajā sieviešu basketbola līgā trešo zaudējumu piedzīvojušas BK Ventspils basketbolistes, kas viesos ar piekāpās komandai Valmiera/Ordo, tomēr saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā.

Ventspilniecēm palīdzēt nevarēja groza apakšas speciālistes Zane Kugelberga un Sandra Grīnberga, nebija arī Ievas Naudiņas-Indriekus, un, spēlējot deviņu meiteņu sastāvā, viņām tā īsti nesanāca turēties pretī mājiniecēm. Sevišķi lielas problēmas bija ar groza apakšas nosargāšanu, jo vidzemnieces gan pārliecinoši uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (56:28), gan realizēja vairāk divpunktu metienu, kamēr ventspilnieces vairāk un ne pārāk sekmīgi uzbruka no tālās distances. Pirmais puslaiks gan tika aizvadīts līdzīgā cīņā, turklāt BK Ventspils to noslēdza pat ar divu punktu pārsvaru, bet trešajā ceturtdaļā spēle pajuka pavisam – 8:29. Arī trešo ceturtdaļu komandas noslēdza neizšķirti, bet visā mačā uzvaru ar 78:59 svinēja valmierietes. Mūsējo sastāvā rezultatīvākā ar 25 punktiem bija Kristīne Ignatjeva.