Sestdien, 31. oktobrī, sporta hallē "Pārventa" norisinājās volejbola kluba "Ventspils" mājas spēle pret VK ''LSPA/Stopiņi'' komandu, kurā ventspilnieki piekāpās pretiniekiem trijos setos (19:25; 25:27; 20:25).

Jāatzīmē, ka volejbola klubs "Ventspils" uz visām šīs sezonas spēlēm devušiem 12 spēlētāju sastāvā, taču šoreiz spēlētāju soliņš izrādījās par īsu, lai pārspētu VK ''LSPA/Stopiņi'' komandu.

Ventspilnieki lielu pretestību izrādīja otrajā setā, kad seta izskaņā spēle ritēja punkts punktā, taču diemžēl mājiniekiem neizdevās gūt virsroku, un VK ''LSPA/Stopiņi'', tāpat kā pirmajā setā, īzcīnīja uzvaru (25:27). Trešais spēles sets atkal iesākās vienlīdzīgi, līdz viesi panāca izrāvienu līdz pat 9 punktiem. To mūsu spēlētāji nespēja atspēlēt un rezultātā setu zaudēja ar 20:25. Līdz ar to VK "Ventspils" turnīra tabulā zaudēja savas līderpozīcijas un ar 4 uzvarām 5 spēlēs ierindojas otrajā vietā.

Nākošo spēli VK "Ventspils" aizvadīs izbraukumā, 21. novembrī, kad sporta zālē "Latvenergo" viesosies pie RTU komandas. Spēles sākums plkst. 13:00.