Piekto uzvaru tikpat daudz mačos izcīnījuši pašreizējie Zviedrijas čempioni Sodertalje Kings basketbolistiun Dāvis Lejasmeiers, savā laukumā ar 75:65 pārspējot Boras Basket (3 uzvaras, 1 zaudējums).

Izšķirošais pārsvars tika panākts tikai pēdējā ceturtdaļā, kurā karaļi uzvarēja ar 17:6, bet pirms tam punkti komandām krājās ļoti vienādi. Ventspilnieks šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes, guva divus punktus, kā arī savāca tikpat daudz atlēkušo bumbu un rezultatīvo piespēļu, vienu piespēli pārķēra un trīs reizes pārkāpa noteikumus. Līdz šim Zviedrijas čempionātā vidēji mačā Lejasmeiers laukumā bijis apmēram 22 minūtes, šai laikā guvis piecus punktus un atdevis 2,6 rezultatīvas piespēles. Kārtējo Zviedrijas čempionāta spēli Kings aizvadīs jau šovakar, bet 28. oktobrī komandu gaida pirmais mačs FIBA Eiropas kausā. Sodertaljes klubs savā laukumā uzņems ungāru Falco KC, bet vēl šajā apakšgrupā spēlē itāļu Varese un vēl pērn Eirolīgā spēlējušā Beļģijas čempione Oostende.