LBL 2. divīzijas čempionātu ar zaudējumu sākuši Ventspils Augstskolas basketbolisti. Ventspilnieki viesojās Līvānos un pirmajās 20 minūtēs iedzīvojās sešu punktu deficītā – 33:39.

Otrā puslaika sākumā mūsējie turējās viena metiena attālumā, taču pēc tam līvānieši veica izrāvienu (9:0), pirmoreiz panākot vairāk nekā desmit punktu pārsvaru (50:39). Līdz ceturtdaļas beigām situāciju pārāk uzlabot neizdevās, un tuvāk par astoņiem punktiem neizdevās tikt arī pēdējā desmitminūtē, galu galā piedzīvojot zaudējumu ar 69:81. 27 punktus ventspilniekiem guva Oskars Gorbants, bet Eduards Ceplis izcēlās ar 14 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām. Mājiniekiem ar triple-double atzīmējās uzbrucējs Eduards Ķikuts – viņam 21 punkts, 12 rezultatīvas piespēles un 11 atlēkušās bumbas. Rīt VeA spēlēs savā laukumā, uzņemot BJBS Rīga basketbolistus, kas sezonu arī sākuši ar zaudējumu.