Valmierā notika Latvijas čempionāts maratonā, kurā distancē devās arī soļotājs Arnis Rumbenieks.

Par uzvarētāju pārliecinoši kļuva kuldīdznieks, seriāla Skrien Latvija! sezonas līderis Kristaps Bērziņš, bet Rumbenieks visas distances garumā cīnījās par otro vietu ar ogrēnieti Kristapu Kaimiņu. Skrējienu beigu daļā ātrāks tomēr bija Kaimiņš, izcīnot sudraba medaļu, bet Arnis finišēja trešais, iegūstot Latvijas čempionāta bronzu. Kopumā uz starta maratona distancē izgāja 190 skrējēji, no tiem astoņi nesasniedza finišu. Pusmaratona distancē dāmu konkurencē sestā bija Laura Čakele (savā grupā ceturtā), bet Guntis Grīnvalds ieņēma 15. vietu vīru grupā un arī kopvērtējumā. Savā grupā trešajā vietā ierindojās Marina Kazarceva-Vilinska, bet Liene Štalte bija ceturtā. Vēl Juris Černadijevs pusmaratonā savā vecuma grupā bija piektais. Pirms pēdējā posma – Siguldas pusmaratona – komandu kopvērtējumā piekto vietu 18 kolektīvu konkurencē ieņem Moller Auto Ventspils skrējēji.