Latvijas čempionātā telpu futbolā VTO spēlētāji pusfināla otrajā mačā viesos prata pieveikt BFC Daugavpils komandu un izlīdzināt rezultātu sērijā.

Pirmajā mačā Ventspilī viesi lieliski izmantoja robus mājinieku aizsardzībā un svinēja uzvaru ar 7:2, bet Daugavpilī spēle jau risinājās pēc citāda scenārija. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti – 2:2 (vārtus guva Kuzmins un Vasiļjevs) –, bet otrā puslaika sākumā Mihaila Rjumšina un Aleksandra Novožilova gūtie vārti ļāva panākt divu vārtu pārsvaru. Bija arī sliktā ziņa – traumas dēļ laukumu nācās pamest vārtsargam Salvim Rogam, turklāt trīs minūtes pirms mača beigām BFC Daugavpils izlīdzināja rezultātu. Taču jau nākamajā uzbrukumā Dmitrijs Kuzmins atjaunoja VTO vadību, bet vēl pēc minūtes pretuzbrukumā vārtus guva arī Andrejs Saleiko – 6:4! Atlikušajā laikā mājinieki nopelnīja divus brīdinājumus, bet vārtus neguva, un tas nozīmē, ka sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 1:1. Trešā spēle notiks 11. aprīlī arī Daugavpilī, bet pilnīgi skaidrs, ka pusfināls vēl iegriezīsies arī Ventspilī.