Situāciju turnīra tabulā sarežģījuši VK Ventspils spēlētāji, jo viņiem arī otrreiz šajā sezonā nav izdevies pieveikt Jēkabpils Lūšus.

Čempionāta pašā sākumā ventspilnieki viesos piedzīvoja zaudējumu ar 1:3, bet tad uzvarēja 11 mačos pēc kārtas. Diemžēl arī Ventspilī tika piedzīvots klupiens, un atkal ar 1:3. Viesi uzvarēja pirmajos divos setos, ļaujot ventspilniekiem gūt 23 un 22 punktus, bet trešo paņēma mājinieki. Ceturtā seta izskaņā labāki atkal izrādījās viesi, svinot uzvaru arī visā mačā. Pēc gadumijas VK Ventspils ne vien zaudē punktus piecu setu cīņās, bet arī piedzīvojis jau divus zaudējumus, tāpēc pirmā vieta turnīra tabulā nebūt nerādās. Ventspilnieki 15 spēlēs izcīnījuši 33 punktus, bet jēkabpiliešiem ir tikai par punktu mazāk, turklāt rezervē vēl viens mačs. Svētdien VK Ventspils gaida principiāls duelis – viesos jātiekas ar VK Aizpute.