Uzvaru sēriju LBL2 čempionātā turpina Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas savā laukumā ar 98:72 pārliecinoši apspēlēja BJBS Rīga/Jugla spēlētājus.

Pirmo ceturtdaļu mājinieki aizvadīja krietni veiksmīgāk nekā sāncenši, izvirzoties vadībā ar 26:13. Nākamajās desmit minūtēs komandas punktus guva vienādi, bet pēc pārtraukuma VeA ne tikai sanāca nosargāt savus plusus, bet arī izdevās palielināt pārsvaru, neļaujot viesiem uzvarēt arī nevienā no ceturtdaļām. Kārtējo iespaidīgo maču aizvadīja Kārlis Lasmanis, šoreiz gūstot 33 punktus un savācot deviņas atlēkušās bumbas.

Savukārt Artūrs Grīnbergs komandai palīdzēja vien ar četriem punktiem, toties septiņas reizes asistēja komandas biedriem un pie groziem savāca 12 atlēkušās bumbas. 20 punktu Oskara Gorbanta rēķinā. Jaunie ventspilnieki izcīnījuši jau četras uzvaras pēc kārtas un ar sešiem panākumiem spēcīgāko komandu desmitniekā dala 4.–6. vietu.