Madonā norisinājās L.A.M.A. Motokrosa turnīra priekšpēdējais posms, uz kuru bija ieradies 131 sportists no visām trijām Baltijas valstīm, tajā skaitā arī pieci motokrosa entuziasti no Ventspils.

Vislabāk no mūsējiem veicās Nikam Jansonam, kurš Open klasē izcīnīja otro vietu, bet čempionāta kopvērtējumā viņš šobrīd ir piektais (65 braucēji). 65 cm3 klasē Rihardam Elperam šoreiz kritiens otrajā braucienā un ceturtā vieta posma kopvērtējumā. Toties sacensību vērtējumā viņš joprojām ieņem pirmo vietu.

100+ klasē Juris Jansons divu braucienu summā izcīnīja piekto vietu, kas šādā pozīcijā ļauj atrasties arī visu sacensību kopvērtējumā.

Iesācējos Raitim Rijniekam sestā vieta, bet Rimantam Mironovičam divu braucienu summā ieņēma 17. vietu. Iesācēju klasē kaut vienā posmā kopumā startējuši 73 braucēji, bet Rijnieks šajā konkurencē šobrīd ir otrais. Krietni virs vidus ir arī Mironovičs – 18. pozīcijā.

Čempionāta pēdējais posms norisināsies 20. septembrī Zorģu trasē.