Sporta skolas "Spars" BMX braucēji sekmīgi startējuši Eiropas čempionātā, pirmo reizi tiekot labāko desmitniekā.

Sacensībās piedalījās četri ventspilnieki, kuri treneru cerības arī attaisnoja. Visaugstāk tika Salvis Garančs, kas izcīnīja sesto vietu deviņgadīgo braucēju grupā, un Markuss Valdmanis, kas bija sestais 13–14 gadu veco braucēju grupā. Kristaps Ezītis bija septītais vecuma grupā 17–23 gadi. Savukārt 12 gadus veco sportistu konkurencē Rolands Pommers noslēdza pirmo duci.

Tūlīt pēc tam "Spara" braucēji devās atklāt trasi Preiļos un paveica to, sasniedza daudz labu rezultātu. Pirmo vietu jaunajā trasē izcīnīja Kristaps Ezītis (viņam arī trešā vieta) un Eduards Bučiņš, otrie finišēja Matīss Mažrims, Salvis Garančš, Markuss Valdmanis, Reinis Kupelis un Matīss Priede, bet trešie – Mariss Mažrims un Miks Cīrulis. Vēl Markusam Valdmanim un Artim Zemrūķim ceturtā vieta.