Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē BK "Ventspils" ar 82:53 sagrāva BK "Jēkabpils". Uzvarētāju rindās 10 un vairāk punktus guva seši dažādi basketbolisti - rezultatīvākais bija Jānis Timma, kura kontā 17 punkti.

Ventspilnieki iesāka maču droši, pirmās trīs minūtes uzvarot ar 6:0. Hils atklāja jēkabpiliešu rēķinu, bet turpinājumā abām komandām radās sarežģījumi uzbrukumu noslēgumos. Šādā, mazrezultatīvā mačā nedaudz ērtāk jutās jēkabpilieši, kuri pirmo ceturksni noslēdza nelielā vadībā (14:12). Otro ceturksni mājinieki iesāka ar vadības atgūšanu, tomēr Mārtiņam Meieram īsti nebija palīgu punktu gūšanā – ceturtdaļas vidū Jēkabpils atkal bija priekšā. Puslaika izskaņā 10 punktu izrāviens atdeva vadību mājiniekiem, kuri pārtraukumā devās pie 32:28.

Uz otro puslaiku Ventspils laukumā devās krietni apņēmīgāka, trešo ceturksni uzvarot ar 13 punktu pārsvaru, summā jau esot priekšā ar 57:40, lielā mērā izšķirot mača likteni. Ceturtajā ceturtdaļā mājinieki turpināja kontrolēt spēles ritējumu un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru ar 82:53. Uzvarētāju labā 10 un vairāk punktus guva seši spēlētāji, no kuriem rezultatīvākais bija Jānis Timma ar 17 ačiem. Zaudētājiem labākie ar 13 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām katrs bija Tods O'Braiens un Jurijs Aleksejevs.

Ventspilniekiem šī bija 16.uzvara 19 spēlēs, bet pēdējo regulārā turnīra spēli vicelīderi aizvadīs 14.aprīlī ar "Turības" basketbolistiem. Jēkabpilij tikmēr 14.zaudējums 33 mačos, bet pēdējā spēle pirms "play-off" gaidāma 14.aprīlī, kad jēkabpilieši uzņems "Barons kvartālu".