Kauņā aizvadīts Lietuvas veterānu čempionāts vieglatlētikā telpās, kurās piedalījās un godalgotas vietas ieguva Ventspils seniori Valdis Cela, Ligita Ziemane, Juris Baraus un Kristīne Fogele.

Sacensībās sportisti nebija sadalīti pa vecuma grupām, bet gan starti pa sporta veidiem notika visām vecuma grupām uzreiz. Uzvarētāju noteikšanai dalībnieka rezultātam tika piemērots viņa vecumam atbilstoši koeficienti.

Valdis Cela izcīnīja otro vietu 60 m barjerskriešanā un trīssoļlēkšanā 10,14m, kā arī bija ceturtais augstlēkšanā. Divas medaļas arī Ligitai Ziemanei, kura bija trešā augstlēkšanā un tāllēkšanā, kā arī ceturtā trīssoļlēkšanā. Kristīne Fogele uzvarēja 1500 metru skriešanā un bija septītā tālumā, bet Juris Baraus izcīnīja otro vietu 1500 metros.