Olimpiskā centra Ventspils atklātajā hokeja čempionātā kārtējo panākumu izcīnījuši Rodeo spēlētāji, kas trešā apļa pēdējās kārtas mačā ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica Dundagu.

Spēles lūzums tika panākts pirmā perioda izskaņā, kad ar septiņu sekunžu (!) intervālu divus vārtus guva Juris Riekstiņš. Nākamie vārti tika gūti tikai otrās trešdaļas pašā beigu daļā – vispirms Viesturs Vinciuns panāca jau 3:0, bet pēc pāris sekundēm viņam atbildēja Kaspars Tālbergs, gūstot dundadznieku vienīgos vārtus. Savukārt mača galarezultātu (4:1) 33. minūtē panāca Renārs Vaitkuss.

Šī motobraucējiem jau bija astotā uzvara 12 aizvadītajās spēlēs, kas viņiem ar izcīnītajiem 16 punktiem vēl vairāk ļāva nostiprināties otrajā vietā čempionāta kopvērtējumā. Tiesa, nekur tālu nav arī turnīra līderi Saldus/PRYOR hokejisti, kam par vienu panākumu un trīs punktiem vairāk (19). Savukārt Dundaga ar desmit punktiem pašreiz atrodas trešajā pozīcijā.