Uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas turnīrā izcīnījuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas izbraukumā ar 78:63 pieveica Rīgas Stradiņa universitāti.

Zaudējuši mača pirmajā ceturtdaļā, ventspilnieki spēles turpinājumā spēja saņemties un demonstrēja daudz labāku un saturīgāku sniegumu, kas atsaucās arī uz rezultātu. Šajās 30 minūtēs mūsējie bija pārāki ar 65:42, kas viņiem ļāva tikt pie 12. panākuma 19 aizvadītajās čempionāta spēlēs.

Rezultatīvākais spēlētājs Ventspils Augstskolas rindās ar 20 gūtajiem punktiem bija Kārlis Lasmanis. Pārējie punktu guvēji: Edgars Štelmahers (15), Klāvs Šilbergs (14), Toms Leimanis (11), Andrejs Gražulis (7; +9 atl.b.), Iļja Gromovs (5; +10 atl.b.), Elvis Čoders (4), Ģirts Pinete (2).

Nākamo spēli Ventspils Augstskolas basketbolisti (5. vieta čempionāta kopvērtējumā) aizvadīs 6. februārī, kad savā laukumā uzņems komandas Ogre/LDz Cargo spēlētājus (8. vieta).