Graujošu uzvaru Olimpiskā centra Ventspils atklātajā hokeja čempionāta mačā izcīnījuši Saldus/PRYOR hokejisti.

Saldenieki mača trešajā trešdaļā spēja salauzt Ventspils novada hokeja kluba spēlētāju pretestību un guva arī uzvaru visā spēlē ar 10:1 (1:1, 1:0, 8:0). Vēl līdz 25. minūtei spēles rezultāts uz tablo bija 1:1, bet tad saldenieki nedaudz vairāk nekā 11 minūšu laikā guva deviņus (!) bezatbildes vārtus.

Uzvarētāju sastāvā ar hettriku izcēlās Andris Bērziņš, divus vārtus guva gan Jānis Kozlovs, gan Sendijs Solovjovs un Jurģis Žukas, bet vienreiz precīzs metiens padevās Normundam Treidenam. Savukārt goda vārtus novada kluba labā guva Intars Meiers, tādējādi mača piektajā minūtē panākot izlīdzinājumu (1:1) uz to brīdi.

Saldus/PRYOR spēlētāji ar sešām uzvarām deviņās aizvadītajās spēlēs ieņem pirmo vietu čempionāta kopvērtējumā, bet novada komanda ar septiņiem zaudējumiem atrodas pēdējā vietā (5.).