Latvijas telpu futbola čempionātā Hondas komanda jauno gadu uzsākusi ar uzvaru 4:1 pret RTU komandu, kas turklāt turnīra tabulā ļāvis panākt Rīgas studentus un dalīt trešo vietu.

Pirms mača Ventspilī abas komandas šķīra trīs punkti, kas nozīmēja, ka, izcīnot uzvaru, Honda turnīra tabulā panāktu RTU. Svarīgs gan bija arī rezultāta pārsvars, jo pirmajā mačā rīdzinieki uzvarēja 6:2.

Rezultātu mača devītajā minūtē atklāja Mihails Rjumšins, bet pirmajā puslaikā vairāk vārtu nebija. Otrā puslaika vidū Maksims Kolokoļenkins panāca jau 2:0 mājinieku labā, taču jau nākamajā minūtē RTU vienus vārtus atspēlēja. 31. minūtē Kolokoļenkins atjaunoja divu vārtu pārsvaru, un kļuva skaidrs, ka reāli ir gan uzvarēt, gan izdarīt to ar nepieciešamo pārsvaru.

Protams, samierināties ar zaudējumu negrasījās arī viesi, kas ne tikai centās neļaut mūsējiem gūt vēl kādus vārtus, bet arī paši centās atspēlēties. Mačam punktu tomēr ar vēl vienu precīzu sitienu pielika Kolokoļenkins, nodrošinot komandai uzvaru 4:1. Divu spēļu summā vienu vārtu pārsvars gan ir RTU, kas ļauj Rīgas klubam šobrīd vēl ieņemt trešo vietu.

Čempionātu Honda turpinās 19. janvārī, kad viesos tiksies ar Monarhu.