Ventspils pilsētas domes Tūristu informācijas centrs izsludina konkursu “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī 2018”, kurā piedalās visi Ventspilī reģistrētie uzņēmumi, kas sniedz sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus.

Šogad rīkotajam konkursam “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī” aprit jau 20. gads, kad Ventspils pilsētas dome atzinīgi novērtē Ventspilī sniegtos ēdināšanas pakalpojumus un to kvalitāti. Kā ik gadu konkursa dalībnieku vērtēšanu veiks trīs neatkarīgie eksperti, tāpat Ventspils portālā publicētajā apmeklētāju anketā savu vērtējumu aicināti izteikt tiks ēdināšanas uzņēmumu apmeklētāji.

Konkursa “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī 2018” dalībnieki tiks vērtēti sekojošās grupās:

- Kafejnīcas (apkalpošana pie galdiņiem) (I grupa);

- kafejnīcas (bez apkalpošanas pie galdiņiem) (II grupa);

- ātrās ēdināšanas uzņēmumi, bistro (III grupa);

- kafetērijas (IV grupa).

Konkursa dalībnieku vērtēšana notiek trīs kārtās un to veic konkursa vērtēšanas komisija. Pirmajā kārtā Tūrisma informācijas centra darbinieki vienu reizi apmeklēs visus konkursa dalībniekus un sniegs vērtējumu punktos saskaņā ar vērtēšanas anketās ietvertajiem kritērijiem.

Otrajā kārtā vērtēšanas komisijas neatkarīgie eksperti vienu reizi apmeklēs visus pēc pirmās kārtas tālākai vērtēšanai izvirzītos dalībniekus un arī dos vērtējumu punktos.

Trešajā kārtā vērtēšanas komisija sniegs atzinumu par konkursa uzvarētāju izvirzīšanu. Izvirzot kandidātus, papildus tiks vērtēta konkursa dalībnieku nodokļu nomaksas disciplīna. Vērtēšanas komisija izvirzīs vienu līdz trim uzvarētājiem pēc neatkarīgo ekspertu vērtējuma kritērijos “Ēdienu piedāvājums (pavārs)”, “Apkalpošanas kultūra (viesmīlis / pārdevējs)” un “Dzērienu piedāvājums (Bārmenis)”.

Apmeklētāju simpātiju ieguvēji nominācijā “Ventspilnieku simpātija” tiks noskaidroti balsojumā portālā ventspils.lv un sociālajos tīklos.

Lai noskaidrotu nominācijas “Mazulim draudzīgs uzņēmums” uzvarētājus, konkursa otrajai kārtai izvirzītos dalībniekus, kas pēc neatkarīgo ekspertu vērtējuma – Mazulim pieejams pakalpojums saņems maksimālo punktu skaitu, apmeklēs un vērtēs Ventspils pilsētas pašvaldības īstenotās programmas “Mazulim draudzīga pilsēta” māmiņu grupas trīs brīvprātīgās pārstāves.

Konkursa norises laiks ir no 2018. gada augusta līdz uzvarētāju apbalvošanas pasākumam 2018. gada decembrī, kad tiks pasniegtas balvas konkursa dalībnieku laureātiem.

Vairāk informācijas par konkursa norisi un vērtēšanas kritērijiem, atrodama nolikumā ŠEIT.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  Krišs Daugulis 15.08.2018, 21:02:21

  Lai noskaidrotu nominācijas “Mazulim draudzīgs uzņēmums” uzvarētājus...
  ...nāksies pajautāt pašam Mazulim, jo visa LR temīda gadiem nespēj to noskaidrot

 • 0
  reku 16.08.2018, 06:20:43

  Ēdnīca "Liedags" kādā grupā?Varbūt trešajā?
  Viennozīmīgi-visgardāk gatavo tieši tur.

 • -1
  sranskis 16.08.2018, 12:47:31

  Vai paralēli nevarētu būt arī konkurss par sliktāko barotavu ar nosaukumu, piemēram, "Riebīgā kotlete" vai "Aizpērnais pudiņš"?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: