Pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” šogad atbilstoši pārvaldīto māju dzīvokļu īpašnieku pieņemtajiem lēmumiem plāno veikt dažāda apjoma kosmētiskos remontus 22 daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās.

Pirmajā pusgadā pabeigti plānotie darbi 13 objektos: Aleksandra ielā 17, Brīvības ielā 21 un 32/34, Inženieru ielā 77, Kuldīgas ielā 23, Lidotāju ielā 20, Lielajā prospektā 24; 29 un 34, Ozolu ielā 2 un 4, kā arī Sarkanmuižas dambī 3 un 18.

Atkarībā no katras mājas kāpņu telpu tehniskā stāvokļa tika izlīdzināti un špaktelēti sienu un griestu bojājumi, krāsotas sienu virsmas un griesti. Atsevišķos objektos krāsotas kāpnes vai veikta kāpņu laukumu flīzēšana, kas tagad izskatās ne tikai pievilcīgāk, bet arī ir praktiskāk kopšanā. Kāpņu telpās veikti arī citi uzlabojumi, piemēram, nomainītas vējtvera durvis, sakārtota elektroinstalācija un nomainīti apgaismes ķermeņi pret sensorlampām, mainītas kāpņu margas.

Līdz šā gada beigām „Ventspils nekustamie īpašumi” plāno organizēt vēl 9 dzīvojamo māju kāpņu telpu kosmētisko remontu: Jūras ielā 17, Kuldīgas ielā 23, Lidotāju ielā 13, 18 un 21, Lielajā prospektā 16, 18 un 32, kā arī Mazirbes ielā 1.

Jāatzīmē, ka bez kāpņu telpu kosmētiskā remonta veikšanas svarīga ir arī savu laiku nokalpojušo komunikāciju – ūdens un kanalizācijas stāvvadu nomaiņa. Šogad stāvvadi nomainīti 3 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās: Lidotāju ielas 17 nama 2. un 3.kāpņu telpā, Sarkanmuižas dambja 22 nama 5.kāpņu telpā, kā arī Dzintaru ielas 26 nama 2, 3. un 4. kāpņu telpā. Savukārt aukstā ūdens guļvads nomainīts Lidotāju ielas 22 nama pagrabā. Līdz gada beigām aukstā ūdens guļvada nomaiņa plānota arī Ugāles ielā 32, bet ūdensapgādes un kanalizācijas stāvvada nomaiņa Talsu ielas 24 nama 4.kāpņu telpā un Lielā prospekta 20 nama 1.kāpņu telpā.

Lai varētu sakārtot daudzdzīvokļu mājas iekšējo un ārējo vidi ir vairāki priekšnoteikumi. Viens no tiem - cik apzinīgi iedzīvotāji norēķinās par pārvaldīšanas pakalpojumu, maksājot īres vai apsaimniekošanas maksu, lai veidotu finanšu līdzekļu uzkrājumu nepieciešamajiem remontiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: