Ventspils teātra namā "Jūras vārti" pirms Jaunā Rīgas teātra viesizrādes "Vectēvs" tika parakstīts vienošanās protokols par Jaunā Rīgas teātra viesizrādēm Ventspilī.

Vienošanos par sadarbību parakstīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Jaunā Rīgas teātra valdes locekle Gundega Palma.

Sadarbība ar Jauno Rīgas teātri 2010.gadā paredz divu viesizrāžu norisi teātra namā "Jūras vārti". Pirmā - "Pieci vakari" - jau notikusi, bet rīt gaidāma otra viesizrāde.

Parakstot vienošanos, Ventspils pilsētas dome viesizrāžu organizēšanai atvēl ievērojamu finansējumu, kas ventspilniekiem nodrošina iespējami zemas biļešu cenas.

Biļetes uz viesizrādēm Ventspilī arī turpmāk maksās par 50% un vairāk procentiem lētāk, nekā apmeklējot šīs izrādes katrā no sadarbības partneru teātriem.

Ventspils pašvaldība iepriekš šādus arī pašlaik spēkā esošus līgumus slēgusi ar vairākiem citiem Latvijas profesionālajiem teātriem – Nacionālo teātri, Latvijas Nacionālo operu, Rīgas Krievu teātri, Dailes teātri, Valmieras drāmas teātri, Liepājas teātri un Latvijas Leļļu teātri.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: