Ceļu policija šodien "Edward" dienas laikā rīkos reidus 24 stundu garumā, pievēršot uzmanību mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietojumam, kā arī veiks pastiprinātu ātruma kontroli.

Kā informēja Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte, "Edward" dienas laikā Ceļu policija rīkos reidus 24 stundu garumā. Šī diena vienlaicīgi norisināsies visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, un to organizē Eiropas ceļu policijas tīkls (TISPOL) sadarbībā ar Eiropas Komisiju.

Projekta mērķis vērš sabiedrības uzmanību tam, ka ik dienu uz Eiropas ceļiem iet bojā vidēji 70 cilvēki.

Reidu laikā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietojumam, kā arī likumsargi veiks pastiprinātu ātruma kontroli. Tāpat īpaša uzmanība tiks pievērsta vadītāju, kuri pie transportlīdzekļa stūres sēdušies reibuma stāvoklī, atklāšanai.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    Novadnieks 21.09.2016, 09:48:41

    Gadiem ilgi viņi ik pa laikam tādā un tādā laika posmā veic pastiprinātas kontroles,bet jēga no tā nekāda.Brauc gan dzērumā,gan ātrumu pārsniedz.Ļoti labi gan likumdevēji gan citi atbildīgie dienesti saprot,kas ir jādara,lai situācija manāmi uzlabotos,bet viņus interesē tikai soda naudas.pie vienas vietas viņiem ir gan bojā gājušie gan sakropļotie.
    Vēlreiz ,ar pilnu pārliecību varu teikt,ka tikai reāla brīvības atņemšana kā sods manāmi ierobežos ātros braucējus un dzērumā braukt gribētājus.Un tiesību atņemšana uz mūžu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: