Šogad „Ēnu dienā”, 11. februārī, Latvijas Samariešu apvienība piedāvā nebijušu iespēju skolēniem – redzēt, kā ikdienā strādā aprūpētāji ar Latvijā vienīgajām unikālajām aprūpes automašīnām.

Latvijas Samariešu apvienības Ventspils nodaļas brigāde „Ēnu dienas” ietvaros piedāvā 3 sociālā aprūpētāja vakances, dodot iespēju ēnot mobilās brigādes darbiniekus – doties izbraukumos pie vientuļajiem novada senioriem ar unikālo aprūpes automašīnu. Aprūpes brigādes darbinieka mērķis ir nodrošināt pakalpojumu “Aprūpe mājās” cilvēkiem, kas vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ nespēj paši sevi pilnvērtīgi aprūpēt. Darbs tiek veikts cilvēka dzīvesvietā, tiek palīdzēti visi nepieciešamie mājas darbi, kā, piemēram, malkas un ūdens ienešana, produktu un medikamentu piegāde, telpu uzkopšana, atkritumu iznešana, veļas mazgāšana. Tāpat svarīga darbā ar cilvēku ir emocionālā saskarsme - katru reizi atnākot palīdzēt, cilvēkam ir jāsniedz emocionālais kontakts, jāaprunājas, jāveicina draudzīgas un darbam labvēlīgas atmosfēras radīšana.

Jauniešiem tā ir iespēja novērtēt un iepazīt sociālo darbu arī nestandarta apstākļos, lauzt dažādus stereotipus par sociālā aprūpētāja profesiju, gūt jaunu pieredzi un pozitīvas emocijas. Ventspils nodaļas piedāvāto vakanci iespējams atrast un pieteikties ŠEIT!

Skolēni piedāvātajām vakancēm var pieteikties līdz 3. februārim.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: