Reklāma

 • REKLĀMA: Kur iegādāties pirmās lēcas - internetā vai veikalā?

  Rodoties nepieciešamībai izmantot optikas preces, mums ir jāizdara izvēle par labu brillēm vai lēcām. Katram no šiem veidiem ir savas īpašības, taču tieši kontaktlēcas pēdējos gados ir kļuvušas arvien populārākas, un Latvijā ir viens no augstākajiem lēcu nēsātāju īpatsvariem Eiropā, proti, 15%.

 • REKLĀMA: Kā neaizmirst apsveikt tuvākos vārda dienā?

  Vārda diena ir kaut kas īpašs, kas katram no mums ir reizi gadā. Tāpat kā dzimšanas diena, šī ir diena, kurā nedrīkst aizmirst apsveikt savus tuvākos draugus, ģimenes locekļus un kolēģus. Daudzi to nemaz nezina, taču Vārda dienu kalendārs ir salīdzinoši unikāls tieši Latvijai.

 • REKLĀMA: Kad apsvērt tauku atsūkšanu?

  21. gadsimtā skaists, tvirts un veselīgs ķermenis ir teju katra cilvēka sapnis. Lai šo sapni sasniegtu cilvēki ir gatavi stundām ilgi pavadīt sporta zālē un ievērot daudz dažādu diētu. Taču dažreiz ar to nav pietiekami, un dažādu iemeslu dēļ mērķis iegūt slaidu ķermeni nav piepildāms.

 • REKLĀMA: Kā panākt labu miegu?

  Ja dzīve ir kļuvusi nervoza un nemierīga, tad miegs kļūst īpaši svarīgs. Ja organisms ir stresā, izstrādājas adrenalīns, kas ne tikai pastiprina nervu saspringumu, bet arī samazina miega ilgumu. Viss jūk un brūk! Un kā atkal saņemt sevi rokās un sākt dzīvot mierīgi? Kā panākt labu miegu?

 • REKLĀMA: Kompensācija par zaudējumiem, kas nodarīti privātpersonai

  Kārtību un apmēru, kādā personai atlīdzina zaudējumus, kas nodarīti nepamatotas un nelikumīgas īpašuma (līdzekļu) iesaldēšanas, kā arī nelikumīga mantas aresta rezultātā kriminālprocesa ietvaros Latvijas Republikā, turpmāk - LR, attiecīgi regulē LR likums “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likums”(turpmāk – Legalizācijas novēršanas likums), kā arī LR likums “Kriminālprocesā un administratīvo pārkāpumu lietvedībā nodarītā kaitējuma atlīdzināšanas likums”, turpmāk - Likums.

 • REKLĀMA: Kā izvēlēties ideālu portatīvo datoru?

  Tiem, kuri tikai sāk piedzīvojumu - portatīvā datora meklējumus - rodas ļoti daudz jautājumu. Viens no visbiežāk uzdotajiem: kuru izvēlēties? Protams, vispirms būtu jāatbild uz jautājumu, kādiem nolūkiem tiks izmantots jūsu jaunieguvums.

 • REKLĀMA: Bērns pie zobu higiēnista – kas jāzina vecākiem

  Zobu higiēnista apmeklēšana ir būtiska daļa no zobu aprūpes “pamatkomplekta” gan pieaugušajiem, gan bērniem, jo zobu higiēnists ir speciālists, kurš veic ģenerāltīrīšanu mutē un atbrīvo zobu virsmas, starpas un grūti pieejamās vietas no cietā un mīkstā aplikuma, ar kuru parastā zobu birstīte netiek galā. 

 • REKLĀMA: Mākslīgā akmens virtuves virsmas – praktiskas un izsmalcinātas

  Veicot pārmaiņas jau savu laiku nokalpojušajā virtuvē vai iekārtojot pavisam jaunu virtuvi, nepieciešams izdarīt tik daudzas izvēles – krāsas, materiāli, dizaina risinājumi. Jāspēj atrast līdzsvaru starp praktiskumu un skaistumu un iekļaut pieejamajā platībā visas nepieciešamās mēbeles, iekārtas un virsmas. 

 • REKLĀMA: Kā samazināt elektrības rēķinu

  Dažādu mājsaimniecības un komunālo rēķinu segšanai ik mēnesi tiek novirzīta diezgan liela daļa ienākumu. Elektrības rēķins ir viens no šiem obligātajiem maksājumiem, no kuriem nevaram izvairīties, jo elektrība ir viens no pamata energoresursiem, kas uztur mūsdienu dzīves komfortu.