Reklāma

 • Reklāma: Gulta ar atvilktnēm un veļas kasti kā papildu glabātuve mantām

  Tā kā gultu klāsts ir ļoti plašs, tad tās īstās atrašana var būt liels izaicinājums. Kad esi izdomājis, cik lielu un kāda stila gultu vēlies, tad pārdomā arī gultas funkcionalitāti - kas to izmantos, cik bieži un vai telpā, kurā gulta atradīsies, ir pietiekami daudz vietas mantu glabāšanai. Ja telpā trūkst vietu mantu glabāšanai, tad izvēlies gultu, kurai ir veļas kaste vai atvilktnes.

 • Reklāma: Pieejamākie finanšu pakalpojumi klātienē – PNB Bankā

  PNB Banka ir vietējā banka ar nu jau 27 gadu pieredzi, kas ciena savu klientu - gan to, kurš grib lietot modernu internetbanku un aplikācijas telefonā, gan to, kurš drošāk jūtas ikdienas naudas lietas kārtojot filiālē, viņam saprotamā veidā un valodā. Kamēr citas bankas optimizē savus resursus un ierobežo pieejamību klātienē, PNB Banka nodrošina apkalpošanu klientiem ērtākajā veidā.

 • Reklāma: Cik laba izvēle ir Macbook? 1

  Apple datoriem ir miljoniem fanu visā pasaulē, bet Tu vēl joprojām neesi izlēmis, vai vēlies izmēģināt Macbook? Tas ir saprotams, jo cenas ziņā Macbook nav lētākie portatīvie datori, tāpēc svarīgi ir pareizi salīdzināt dažādus modeļus un izvēlēties sev piemērotāko. Ko tieši var gaidīt no Macbook produkcijas salīdzinājumā ar neskaitāmiem konkurentiem? Lasi par to šajā rakstā!

 • REKLĀMA: 5 veidi, kā nopelnīt papildus naudas līdzekļus 2

  Mūsdienās arvien ērtāk ir iespējams iegūt papildus naudas līdzekļus, jo ikvienam ir pieejams internets. Esam apkopojuši pāris lieliskus veidus, kā ikvienam ir iespēja nopelnīt papildu naudas līdzekļus. Iespējams, ka kāds no tiem uzrunās arī Jūs. Šobrīd ikvienam ir iespēja pārvērst savu hobiju par peļņu nesošu aktivitāti – kāpēc gan to nepamēģināt arī Jums?

 • REKLĀMA: Sagatavo dārza mēbeles sezonas sākumam pareizi!

  Beidzot klāt ir siltā sezona, kad saulīte sāk lutināt arvien vairāk un pastāvīgāk, un ziemas mēteli var nolikt vasaras guļā. Tā vietā jāmodina dārza mēbeles – pavisam drīz sāksies aktīva dārzniecības un āra atpūtas sezona. Kā tās pareizi sagatavot vasaras sezonai, uzzini raksta turpinājumā!

 • REKLĀMA: Kā pārvaldīt savas finanses kā profesionālim

  Ikviens no mums vēlas iegūt finanšu brīvību, bet ne katram no mums tas izdodas. Lai sāktu ceļu uz finanšu brīvību, ir jāsaprot, kā pārvaldīt savas personīgās  finanses un rast balancu starp saviem ienākumiem un izdevumiem. Šajā rakstā jūs varat uzzināt vairāk par dažādiem kontiem, kas var palīdzēt jums pārvaldīt finanses kā profesionālim.

 • REKLĀMA: Bīdāmie vārti ar automātiku jūsu īpašumam - priekšrocības un ieguvumi

  Nekustamā īpašuma aprīkošana ar vārtiem ir loģisks solis, ko izvēlas vairums īpašnieku, lai nodrošinātu gan estētisko, gan saimniecisko, gan drošības funkciju. Jautājums ir tikai par to, kādus vārtus izvēlēties un kāpēc. Parasti izvēle ir tieši starp šiem diviem variantiem — veramie vārti un bīdāmie vārti.

 • REKLĀMA: 5 budžeta klases riepas cenā zem 200 eur par komplektu

  Visi vēlas savam auto labas un drošas ziemas riepas, taču reti kurš vēlas par tām pārmaksāt. Vislabākos rezultātus riepu testos parasti sasniedz tieši “dārgā gala” riepu modeļi no Premium riepu zīmoliem, taču vai ir iespējams iegādāties labu riepu komplektu, ja Tavs budžets ir ierobežots?

 • REKLĀMA: Koncerts «Trīs vīri Ziemassvētkos»

  Trīs spoži mākslinieki - dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei “Trīs vīri Ziemassvētkos”.