Reklāma

 • REKLĀMA: Kā sociālo tīklu mārketings un reklāma ietekmē zīmola identitāti?

  Atbilstoši biznesa platforma “Statista” 2020. gadā publicētai informācijia, ir paredzams, ka sociālo mediju lietotāju skaits visā pasaulē 2023. gadā sasniegs gandrīz 3,43 miljardus. WOW, kas par auditoriju! Tādēļ šajā rakstā noskaidro, kādu ietekmi uz Tavu zīmolu var atstāt sociālo tīklu mārketings un reklāma!

 • REKLĀMA: Kā organizēt darbu no mājām? Viedpulkstenis palīdzēs!

  Attālināts darbs un mācības pamazām ir ienākuši mūsu dzīvē, un, iespējams, paies gadi, līdz viss atgriezīsies vecajās sliedēs. Zinātnieki saka, ka pasaule nekad vairs nebūs tāda pati, kā agrāk, bet neatkarīgi no tā, tagad lielākā daļa no mums strādā un mācās attālināti.

 • REKLĀMA: Auto ticis iebuktēts - Kā rīkoties?

  Pat prasmīgiem un pieredzējušiem autovadītājiem var gadīties pieļaut kļūdas, tajā skaitā noskrāpēt vai iebuktēt citu transportlīdzekli. Ja šāda situācija notiek, ir svarīgas lietas, kas būtu jāņem vērā gan vainīgajam, gan cietušā spēkrata vadītājam. Par to vairāk lasiet turpinājumā.

 • REKLĀMA: Idejas un padomi, kā šogad apsveikt sievieti 8. martā

  Pasniegt dāvanas ir īsta māksla, un dāvināšanas nozīme neslēpjas materiālajā vērtībā, bet gan savstarpējās cilvēku attiecībās. Tuvojoties Starptautiskai sieviešu dienai, 8. martam,  ieskatīsimies dažos dāvināšanas zelta likumos, dāvanu mākslā, lai šajā īpašajā dienā iekarotu daiļā dzimuma sirdis!

 • REKLĀMA: Še Tev Dālderis, pērc dzīvokli Ventspilī

  Kādreiz dzīvokļus piešķīra darba vieta vai cilvēki mēdza dzīvot jau daudzās paaudzēs mantotās dzīves vietās. Mūsdienās cilvēki nebaidās īrēt mājas, dzīvokļus un pat tikai istabas uz neilgu laiku, nomainot pat vairākus desmitus dzīves vietu savā mūžā.

 • REKLĀMA: Kā pārbaudīt lietota auto vēsturi

  Bieži vien autoplačos ir ļoti raibs piedāvājums un gluži kā otrreizējo apģērbu veikalā var atrast gan lieliskus auto, gan arī tādus, kas nokļuvuši avārijās, slīkuši, bijuši sametināti, špaktelēti, pārkrāsoti, bojāti vai rūsējuši, taču vēlāk jau salaboti un pārdoti par jauna auto cenu.

 • REKLĀMA: Slēdzeņu nomaiņu labāk atstāt profesionāļu rokās

  Cilvēkiem mēdz būt divi priekšstati par durvju drošību – svarīgākais ir laba materiāla durvis vai arī svarīgākais ir droša slēdzene. Lai gan taisnība, viens vai otrs būtiski palielina durvju drošību un samazina garnadžu iespēju tās atvērt, par patiesi drošām durvīm var runāt tikai tad, ja ir gan labs durvju materiāls, gan droša un kvalitatīva slēdzene.

 • REKLĀMA: Kur iegādāties pirmās lēcas - internetā vai veikalā?

  Rodoties nepieciešamībai izmantot optikas preces, mums ir jāizdara izvēle par labu brillēm vai lēcām. Katram no šiem veidiem ir savas īpašības, taču tieši kontaktlēcas pēdējos gados ir kļuvušas arvien populārākas, un Latvijā ir viens no augstākajiem lēcu nēsātāju īpatsvariem Eiropā, proti, 15%.

 • REKLĀMA: Kā neaizmirst apsveikt tuvākos vārda dienā?

  Vārda diena ir kaut kas īpašs, kas katram no mums ir reizi gadā. Tāpat kā dzimšanas diena, šī ir diena, kurā nedrīkst aizmirst apsveikt savus tuvākos draugus, ģimenes locekļus un kolēģus. Daudzi to nemaz nezina, taču Vārda dienu kalendārs ir salīdzinoši unikāls tieši Latvijai.

 • REKLĀMA: Kad apsvērt tauku atsūkšanu?

  21. gadsimtā skaists, tvirts un veselīgs ķermenis ir teju katra cilvēka sapnis. Lai šo sapni sasniegtu cilvēki ir gatavi stundām ilgi pavadīt sporta zālē un ievērot daudz dažādu diētu. Taču dažreiz ar to nav pietiekami, un dažādu iemeslu dēļ mērķis iegūt slaidu ķermeni nav piepildāms.