Meli par Ventspili

 • Ventspils iedzīvotājs J.Orinskis izplata maldinošus spriedelējumus 29

  Publicējot savu negatīvo viedokli par visdažādākajam tēmām un noniecinot Ventspils pašvaldības darbu gandrīz visās jomās, Juris Orinskis regulāri izplata viltus ziņas un demagoģiskus apgalvojumus. Vienā no pēdējām publikācijām ventspilnieks.lv J.Orinskis pievērsies maldinošiem spriedelējumiem par brīvostas pārvaldības jautājumiem.

 • Ķīmisko un naftas produktu izkraušana ir komplekss un kontrolēts process 1

  Šī gada 12. marta izdevumā “Ventspilnieks.lv” lasu A. Ladmaņa kunga pausto viedokli rakstā “Kurš mūs indē jeb paši cēla, paši brēca” un patiesā izbrīnā domāju, ka, Ladmaņa kungs, Jūs dzīvojat iedomu pasaulē, kurā, Jūsuprāt, Ventspilī strādājošiem uzņēmumiem ir nospļauties par ekoloģiju, pilsētu un tās iedzīvotājiem.

 • Landmanis maldina sabiedrību – pie smakām vainīgs Ventbunkers! 9

  Ventspils domes deputāts Aivis Landmanis publiskajā telpā ir izplatījis informāciju “Kurš mūs indē jeb paši cēla, paši brēca?”. Šajā paziņojumā A. Landmanis izplata nepatiesību, kā arī asā un nekorektā veidā izsakās par mani personīgi, sakarā ar š.g. 4.marta Ventspils pilsētas domes preses konferencē sniegto skaidrojumu par iemeslu nepatīkamajām smakām, kas pēdējā laikā apgrūtina ventspilniekus.  

 • Maldina Ventspils iedzīvotājus 1

  Ventspils pilsētas domes finanšu nodaļa informē, ka  laikrakstā "Ventspilnieks.lv" 21.01.2021. rakstā "Darīsim Ventspili diženu. Pārvalde" tiek apzināti vai neapzināti maldināti Ventspils iedzīvotāji.

 • Aivis Landmanis ir izplatījis viltus ziņas 6

  Pašvaldības iestāde ''Ventspils osta'' informē, ka  laikrakstā ''Ventspilnieks.lv" 29.01.2021. rakstā "Darīsim Ventspili diženu." Aivis Landmanis ir izplatījis viltus ziņas.

 • Juris Orinskis izplata viltus ziņas 4

  Informējam, ka Juris Orinskis savos izteikumos izplata apzinātus melus. Viņš vairākkārtīgi Ventspili nosauc par ''stagnācijā grimstošu'' un ''ekonomiskajā lejupslīdē'' esošu pilsētu.

 • Atbilde Jurim Orinskim par rakstu «Pagātnes ēnas pār Ventspili» 29

  Juris Orinskis izplata nepatiesas ziņas. Laika periodā no 2014. – 2020. gadam biedrība ''Ventspils attīstības aģentūra'' ir pārstāvējusi SIA ''Kurzemes filharmonija'' intereses komunikācijā ar sabiedrību un plašsaziņas līdzekļiem, veicinot uzņēmuma atpazīstamību un darbības atspoguļojumu medijos ne vien reģionālā, bet arī Baltijas mērogā.

 • Juris Orinskis joprojām izplata maldinošu informāciju 4

  2020.gada nogalē politiskais darbonis Juris Orinskis savos izteikumos izplatīja apzinātus melus, cita starpā apgalvojot, ka Palangā un Valmierā darbojoties publiski pieejami baseini ar nehlorētu jūras ūdeni. Neskatoties uz to, ka Olimpiskais centrs ''Ventspils'' norādīja uz šīm viltus ziņām, Orinskis joprojām tupina izplatīt maldinošu informāciju.