Meli par Ventspili

 • Maldina Ventspils iedzīvotājus 1

  Ventspils pilsētas domes finanšu nodaļa informē, ka  laikrakstā "Ventspilnieks.lv" 21.01.2021. rakstā "Darīsim Ventspili diženu. Pārvalde" tiek apzināti vai neapzināti maldināti Ventspils iedzīvotāji.

 • Aivis Landmanis ir izplatījis viltus ziņas 6

  Pašvaldības iestāde ''Ventspils osta'' informē, ka  laikrakstā ''Ventspilnieks.lv" 29.01.2021. rakstā "Darīsim Ventspili diženu." Aivis Landmanis ir izplatījis viltus ziņas.

 • Juris Orinskis izplata viltus ziņas 4

  Informējam, ka Juris Orinskis savos izteikumos izplata apzinātus melus. Viņš vairākkārtīgi Ventspili nosauc par ''stagnācijā grimstošu'' un ''ekonomiskajā lejupslīdē'' esošu pilsētu.

 • Atbilde Jurim Orinskim par rakstu «Pagātnes ēnas pār Ventspili» 29

  Juris Orinskis izplata nepatiesas ziņas. Laika periodā no 2014. – 2020. gadam biedrība ''Ventspils attīstības aģentūra'' ir pārstāvējusi SIA ''Kurzemes filharmonija'' intereses komunikācijā ar sabiedrību un plašsaziņas līdzekļiem, veicinot uzņēmuma atpazīstamību un darbības atspoguļojumu medijos ne vien reģionālā, bet arī Baltijas mērogā.

 • Juris Orinskis joprojām izplata maldinošu informāciju 4

  2020.gada nogalē politiskais darbonis Juris Orinskis savos izteikumos izplatīja apzinātus melus, cita starpā apgalvojot, ka Palangā un Valmierā darbojoties publiski pieejami baseini ar nehlorētu jūras ūdeni. Neskatoties uz to, ka Olimpiskais centrs ''Ventspils'' norādīja uz šīm viltus ziņām, Orinskis joprojām tupina izplatīt maldinošu informāciju. 

 • VUGD korupcijā Ventspils pašvaldība un ģenerāluzņēmējs nav iesaistīti 16

  Aizvadītajās dienās informatīvajos preses medijos tika izplatīta dezinformācija, manipulējot ar faktiem, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) korupcijā saistībā ar Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles ''Latvija'' ēku ir iesaistīta Ventspils pašvaldība un ģenerāluzņēmējs ''Merks-Ostas celtnieks''.