Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina daudzbērnu ģimenes pieteikties Sociālajā dienestā biļešu saņemšanai uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Lai pieteiktos biļešu saņemšanai Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, līdz 1. jūnijam jāiesniedz iesniegums tām daudzbērnu ģimenēm, kuras no 5. līdz 8. jūlija vēlētos apmeklēt XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus un atbilst šādiem nosacījumiem:

1. ģimenes locekļu deklarētā vai reģistrētā dzīvesvieta ir Latvijas Republikā;

2. ģimene aprūpē vismaz piecus bērnus, tai skaitā audžuģimenē vai aizbildnībā esošus bērnus un pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Bērnu skaitā neieskaita bērnus, par kuriem personai ir pārtrauktas vai atņemtas aizgādības tiesības.

Informējam, ka Sociālais dienests apkopos informāciju iesniegšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai par ģimenēm, kuras atbilst nosacījumiem, lai saņemtu biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem. Biļešu skaits ir ierobežots, tādēļ biļetes prioritāri tiks piešķirtas ģimenēm, kurās ir seši un vairāk bērni.

Ventspils pilsētas Sociālais dienests apliecina, ka iegūtie dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu XXVI vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu biļešu nodošanu daudzbērnu ģimenēm, datu apstrāde tiks veikta atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -1
  nice 29.05.2018, 13:00:36

  ļoti negodīgi.....

 • -1
  Madara Laugale 29.05.2018, 13:26:38

  Pret ko tieši? Manuprāt, tikai un vienīgi pret tām daudzbērnu ģimenēm, kurās aug 6+ bērni, bet dzīvo citas pašvaldības administratīvajā teritorijā, kura šādu jauku iespēju nepiedāvā. Super, Ventspils, cepuri nost! :)

 • -2
  Ventspils pilsētas Sociālais dienests 29.05.2018, 16:34:33

  Informējam, ka šāds aicinājums visām pašvadlībām nācis š.g. 23. maijā no Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.
  Reālais daudzbērnu ģimeņu skaits Latvijā nav zināms, tādēļ nav vienota sistēma, kādā veidā būtu uzrunājamas šīs kuplās ģimenes. Šajā gadījumā Ventspils pilsētas pašvaldība, lai nodrošinātu daudzbērnu ģimeņu līdzdalību Dziesmu un deju svētkos, izvēlējusies ar plašsaziņas līdzekļu palīdzību uzrunāt un atsaukties ģimenes, kuras atbilst iepriekšminētajiem nosacījumiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: