Piektdien, 25. septembrī, Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notika Olimpiskā diena. Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību.

Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā rīta vingrošanā piedalījās Ventspils pilsētas pašvaldības vadība, Latvijas Olimpiskās komitejas un Olimpiskā centra „Ventspils” pārstāvji, kā arī  daudzi Olimipisko spēļu dalībnieki Maskavas Olimpisko spēļu čempions Dainis Kūla, svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, šķēpmetējs Ēriks Rags, šķēpmetēja Sinta Ozoliņa, airētājs Uģis Lasmanis, soļotājs Arnis Rumbenieks, tāllēcēja Lauma Grīva u.c. 

Olimpiskās dienas 2015 dalībniekus uzrunāja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, kā arī Maskavas Olimpisko spēļu čempions šķēpmešanā Dainis Kūla.

Ventspils pilsētā kopumā piedalījās aptuveni 4600 pirmsskolas izglītības iestāžu, vispārizglītojošo skolu bērni, Ventspils Tehnikuma audzēkņi.

 

“Olimpiskā diena 2015” šogad notika aptuveni 320 norises vietās visā Latvijā, kuras kopā pulcēja vairāk nekā 100 000 dalībnieku. “Olimpiskā diena 2015” moto šogad ir  „Nebrīnies, Piedalies!” un tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida - basketbola popularizācijai. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar basketbola un tā spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī zīmējumu un domrakstu konkursos izveidos un fotogrāfijās iemūžinās iespaidus par tēmu “Basketbols ir mana spēle!”.

Pēc kopējas rīta vingrošanas Olimpiskā dienas dalībnieki piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs.

 

Katrs dalībnieks, neatkarīgi no rezultāta, saņēma SOK un LOK prezidentu parakstītu sertifikātu, kā arī katrā sporta veidā uzvarētāju komandai tika pasniegtas balvas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: