AS "Ventspils zivju konservu kombināts" apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,675 miljoni eiro, kas ir par 2,3% mazāk nekā 2022. gadā, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 2,3 reizēm un bija 60 930 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka "Ventspils zivju konservu kombinātu" ietekmē Krievijas un Baltkrievijas personu darbībām noteiktie ierobežojumi, kas ietekmē globālās ekonomikas izaugsmes tempus un rada turpmākās attīstības nenoteiktību. Starptautiskās sankcijas kopumā neietekmē uzņēmuma darbību, bet straujais degvielas, elektroenerģijas un citu energoresursu cenu kāpums būtiski palielina "Ventspils zivju konservu kombināta" izmaksas.

Pērn galvenais uzņēmuma ražošanas un realizācijas apjoms veikts kā ražošanas pakalpojums pēc SIA "Karavela" pasūtījumiem. Šogad "Ventspils zivju konservu kombināts" plāno turpināt sadarbību ar uzņēmumu "Karavela".

Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka turpmākajai darbībai un ražošanas pakalpojuma sniegšanas nodrošināšanai noslēgta trīspusēja ilgtermiņa vienošanās starp jauno ēku un ražošanas iekārtu īpašnieku, "Karavela" un "Ventspils zivju konservu kombinātu", par to, ka turpmāk sniegs tikai profesionālu un specializētu ražošanas apkalpošanas pakalpojumu. Šī sadarbība ļāvusi "Ventspils zivju kombinātam" atteikties no liekajām struktūrām.

Uzņēmuma vadība norāda, ka "Ventspils zivju konservu kombināts" nodrošina "Karavela" kompleksu pakalpojumu, kas iekļauj ražošanu, ražošanas tehnisko apkalpošanu, nodrošināšanu ar darbaspēka resursiem, energoresursiem un ražošanas kvalitātes sistēmu un sertifikāciju. "Ventspils zivju konservu kombināta" vadība prognozē, ka jaunā ražošanas sistēma ļaus 2024.gadu noslēgt ar peļņu un 2025.gadā strādāt ar peļņu. Tāpat plānots vairāku gadu laikā sasniegt pozitīvu pašu kapitālu.

Vadības ziņojumā arī norādīts, ka uzņēmuma vadība apzinās pastāvošo ārējo faktoru radītos riskus "Ventspils zivju konservu kombināta" komercdarbībai un nepārtraukti seko līdzi situācijas attīstībai, kā arī ir gatava turpmāk veikt atbilstošos pasākumus, lai novērstu vai pēc iespējas maksimāli mazinātu iespējamo apdraudējumu uzņēmuma darbībai.

Tāpat "Ventspils zivju konservu kombināta" vadība atzīmē, ka darbības pārstrukturēšana, stabilizācija un paplašināšana nodrošinās uzņēmuma darbības turpināšanos.

"Ventspils zivju konservu kombināta" apgrozījums 2022.gadā bija 4,675 miljoni eiro, kas ir par 31,5% vairāk nekā 2021.gadā, bet kompānija cieta zaudējumus 26 021 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Kompānija "Ventspils zivju konservu kombināts" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,835 miljoni eiro. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Renārs Konstantinovs. Uzņēmuma pamatdarbības veids ir zivju un zivju produktu pārstrāde, kā arī zivju konservu izgatavošana.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: