Ziņas

 • Iespējams pieteikties Covid-19 testa veikšanai Pārventā 1

  Covid 19 testēšanas punkts Pārventā, Talsu ielā 39, darbu sāk 27. janvārī. Testa nodošana iespējama tikai ar iepriekšēju pierakstu. Testēšanas punkts darbosies katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 9.00 līdz 12.00.

 • Kohs pārceļas uz Itāliju 0

  Itālijas basketbola A Sērijas komanda Kremonas "Vanoli" paziņojusi, ka tās sastāvam pievienojies Ventspils basketbolists Verners Kohs, kurš šo sezonu sāka BK "Liepāja" rindās.

   

 • Plāno atjaunot vēsturisko glābšanas torni 8

  Vēsturiskais glābšanas tornis pilsētas pludmalē pavisam drīz var piedzīvot atdzimšanu. Tiek gatavots glābšanas stacijas ēkas atjaunošanas projekts kompleksā ar torni.

 • Ieslodzītie pašvaldības domes vēlēšanās varēs balsot pa pastu 8

  Ministru kabinets atbalstīja Tieslietu ministrijas izstrādātos grozījumus Pašvaldības domes vēlēšanu likumā, lai savas tiesības piedalīties pašvaldības domes vēlēšanās varētu īstenot personas, kurām kā drošības līdzeklis ir piemērots apcietinājums.

 • Vienojas par atbalstu pensionāriem, atlīdzību un pabalstu saņēmējiem 7

  Pensionāriem, atlīdzību un pabalstu saņēmējiem no janvāra līdz aprīlim plānots izmaksāt 20 eiro atbalstu mēnesī energoresursu cenu sadārdzinājuma kompensēšanai, paredz otrdien valdībā atbalstītais Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākuma likums.

 • Pagarina medību termiņu 0

  Valsts meža dienests lēmis pagarināt staltbriežu medību termiņu līdz 13. februārim, kā arī līdz šim datumam atļaut meža cūku un staltbriežu medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

 • "FunFaceTV" pirmā uzvara 0

  Pilsētas čempionātā basketbolā pie pirmā panākuma tikuši FunFaceTV basketbolisti, kas spraigā cīņā ar 91:89 pieveica komandu Niedras. Pie otrās uzvaras tika Ventspils Tehnikums.

 • Kā rīkoties, lai rēķins par atkritumu izvešanu būtu mazāks 25

  No 2021. gada 1. decembra Ventspilī ir mainīta atkritumu apsaimniekošanas kārtība daudzdzīvokļu mājās, paredzot, ka iedzīvotājiem ir jāmaksā par reāli izvesto atkritumu daudzumu, nevis konstanta summa mēnesī, kā tas bija līdz šim.

 • Tiek atklāti Ventspils zinātnes centra «VIZIUM» sociālo tīklu konti 0

  Ventspils zinātnes centra ''VIZIUM'' atklāšana ir viens no gaidītākajiem šī gada notikumiem Ventspilī un sabiedrības interese par to kļūst arvien lielāka. Tādēļ jau ar 24. janvāri, ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi zinātnes centra aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok, kā arī iegūt lieliskas balvas aizraujošai dienai Ventspilī!

 • «Šekspīra» vietā Liepājas teātris rādīs «Jauno līgavu» 0

  Teātra nams ''Jūras vārti'' informē, ka tiek atcelta 26. janvārī paredzētā Liepājas teātra viesizrāde ''Šekspīrs''. Tās vietā ventspilnieki varēs noskatīties Dž. Dž. Džilindžera režisēto iestudējumu ''Jaunā līgava'', kas pirmizrādi piedzīvojis vien pērnā gada decembrī.

 • Kalenda izcīna 4. vietu pasaules U-23 čempionātā bobsleja divniekos 0

  Īglsas trasē Austrijā aizvadīts pasaules čempionāts bobslejā junioriem divnieku ekipāžām, kurā startēja 19 ekipāžas. Sacensībās piedalījās arī sporta skolas ''Spars'' smaiļošanas nodaļas absolventa Jēkaba Kalendas pilotētais divnieks kopā ar stūmēju Regnāru Kirejevu, kuri ierindojās 11. vietā, bet U-23 ieskaitē 4. vietā.

 • Sabiedriskajā transportā vairs nevarēs izmantot auduma sejas maskas 8

  Lai nodrošinātu augstāku aizsardzību, no 25. janvāra sabiedriskajā transportā, taksometros un pasažieru komercpārvadājumos ar vieglo automobili visiem obligāti jāizmanto vismaz FFP2 klases respiratori bez vārsta vai medicīniskās sejas maskas, informē Satiksmes ministrijā.