Ziņas

 • Dalās pieredzē ar Jūrmalas pašvaldības IT speciālistiem 0

  Digitālajā centrā pieredzes apmaiņas braucienā bija ieradušies Jūrmalas pilsētas pašvaldības informācijas tehnoloģijas (IT) speciālisti, lai iepazītos ar Ventspils Digitālā centra pieredzi dažādu IT risinājumu ieviešanā Ventspils pilsētas pašvaldībā.

 • Varēs gremdēties svētītā ūdenī 3

  2018. gada 19. janvārī Ventspils Sv. Nikolaja pareizticīgo baznīca aicina uz Kunga Kristību svētkiem. Pasākums notiks pie Ventspils Ostas kapteiņa dienesta. Plkst. 14 sāksies dievkalpojums, bet pēc ūdens iesvētīšanas katrs interesents varēs iegremdēties ūdenī. Iegremdēšanās ūdenī ilgs līdz plkst. 19.

 • Ventspilnieki – aktīvākie Letonika.lv izmantotāji Latvijā 0

  2018. gada sākumā Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) apkopojis informāciju par enciklopēdiskā uzziņu resursa Letonika.lv izmantošanu Latvijas publiskajās un zinātniskajās augstskolu bibliotēkās 2017. gadā. Ventspils bibliotēka pārliecinoši ierindojusies 1. vietā.

 • Jādomā par to, kā veicināt sekmīgāku jauno vecāku atgriešanos 0

  Lai gan lielākā daļa jeb 96% Latvijas darba devēju pauž gatavību pieņemt atpakaļ darbinieku pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, tikai 6% no tiem sniedz atbalstu bērnu uzraudzībai, liecina Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta un pētījumu kompānijas "Kantar TNS" jaunākās darba devēju aptaujas rezultāti.

 • FK "Ventspils" un Ašvorta ceļi šķiras 3

  Futbola klubs Ventspils oficiāli darījis zināmu, ka komandu atstāj galvenais treneris Pols Ašvorts. Viņa aizstājējs pagaidām nav paziņots, bet futbola sabiedrībā virmo runas, ka klubu gaida lielas pārmaiņas un jauni īpašnieki.

 • Vācu mašīnu apturēt neizdodas 0

  BK Ventspils basketbolisti piedzīvojuši sesto zaudējumu Čempionu līgā, viesos netiekot galā ar MHP Riesen agresīvo aizsardzību un piekāpjoties 68:84. B apakšgrupas tabulā komanda tagad atkāpusies uz piekto vietu, bet visa cīņa par četrinieku vēl priekšā.

 • Lemberga hūte slēpotājiem atvērta jau no otrdienas vakara 0

  Slēpošanas kalna “Lemberga hūte” slēpošanas trase tiks atvērta jau šovakar, 16. janvārī, no plkst. 19. Apmeklētājiem būs pieejams arī viss slēpošanas un snovborda inventārs. Lemberga hūtes bērnu kalniņš ar bezmaksas ragaviņām apmeklētājiem ir pieejams jau no svētdienas. Kalnā darbosies abi centrālie pacēlāji.