Ziņas

 • Volejbolisti iekļūst finālā 0

  VK Ventspils volejbolisti Nacionālās līgas 1. divīzijas pusfinālā ar 3:0 pieveica Cēsu komandu un iekļuva finālā, kas risināsies rīt.

 • Notiks Ventspils novada bērnu mākslas svētki 0

  29. martā Ventspils novada Popes kultūras namā notiks novada bērnu mākslas svētki "Krāsainā Latvija". Pasākumā piedalīsies visu vispārizglītojošo skolu 1.–9. klašu audzēkņi, kā arī Stiklu internātpamatskolas un Ugāles Mūzikas un mākslas skolas pārstāvji.

 • Paplašinās dabas pieminekli «Staldzenes stāvkrasts» 0

  Pašvaldība saņēmusi vēstuli no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ar Dabas aizsardzības pārvaldes priekšlikumu par ģeoloģiskā un ģeomorfoloģiskā dabas pieminekļa “Staldzenes stāvkrasts” paplašināšanu.

 • Notiks bīstamo atkritumu savākšanas akcija 3

  Šīs nedēļas nogalē – 24. martā Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un 25. martā Ventas labajā krastā (Pārventā) pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" rīko bīstamo atkritumu savākšanas akciju.

 • Novusistiem uzvaras Pasaules kausa posmā 0

  Ventspils novusa kluba dalībnieki piedalījās III Pasaules kausa posmā, kas risinājās Polijā, izcīnot tajā vairākas dažāda kaluma medaļas.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 0

  Aivars Lembergs savā preses konferencē izsaka viedokli par Latvijas bankas aizliegumu sadarboties ar ''čaulas'' uzņēmumiem un par nu jau trīs mēnešus notiekošo nodokļu reformu, kuru gan, kā pats uzskata, par tādu nevar saukt, jo notiek tikai atsevišķu nodokļu izmaiņas - deklarēts tika viens, izdarīts pavisam kas cits.

 • Ar šorttreku Ventspilī ir uz «tu» (VIDEO) 0

  Preses konferencē Aivars lembergs atbild uz jautājumiem par Latvijas izlases šorttrekā iespējām trenēties Ventspilī, Roberto Puķīša nākotnes plāniem un viņa domstarpībām ar treneri Evitu Krievāni.

 • Pēc pusotra gada sāks pāreju uz mācībām latviešu valodā 0

  Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Izglītības likumā un Vispārējās izglītības likumā, kas paredz ar 2019./2020. mācību gadu mazākumtautību izglītības iestādēs sākt pakāpenisku pāreju uz izglītību latviešu valodā vidusskolu posmā.