Ziņas

 • Ventspils ir atzīta par ceļu satiksmei drošāko valstspilsētu Latvijā 6

  Šodien, 29. jūnijā plkst. 11, Rīgā norisinājās Satiksmes ministrijas rīkotā konkursa ''Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss 2021'' apbalvošanas pasākums, kurā Ventspils pilsēta tika atzīta par ceļu satiksmei drošāko valstspilsētu Latvijā, iegūstot godalgoto 1. vietu.

 • Notiks bezmaksas vingrošanas nodarbības 0

  Lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju papildināt ikdienas dzīves ritmu ar fiziskām aktivitātēm un veicinātu veselīga dzīvesveida piekopšanu, visi interesenti tiek aicināti piedalīties vingrošanas nodarbībās (Flow) brīvā dabā.

 • Staldzenes ielā atjaunos brauktuves segumu 1

  Sākot ar 30. jūniju, Staldzenes ielā atsevišķos ielas posmos no Bangu ielas līdz Jaunupes ielai tiks uzsākti brauktuves seguma atjaunošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Aicina uzmanīties no viltus reklāmām «Latvenergo» vārdā 0

  Iedzīvotāji aicināti uzmanīties no krāpnieciskām reklāmām, kurās, izmantojot AS "Latvenergo" logo un valsts amatpersonu vārdus, cenšas izvilināt personu datus, lai sazinātos un izkrāptu naudu, pavēstīja "Latvenergo" pārstāvji.

 • Ventspils Augstskola turpina savu autonomu attīstības ceļu 0

  Ņemot vērā presē izskanējušo informāciju, kur Liepājas Universitāte pauž viedokli par augstskolu konsolidāciju, vēlamies uzsvērt, ka Ventspils Augstskola (VeA) apņēmīgi turpina savu autonomo attīstības ceļu, pilnveidojot un īstenojot stratēģijā norādītos attīstības virzienus.

 • Drošība Zilā karoga pludmalē 0

  Iestājoties vasarai un karstiem laika apstākļiem, pilsētas iedzīvotāji un viesi arvien vairāk izvēlas pavadīt savu brīvo laiku Zilā karoga pludmalē. Taču atrašanās ūdens tuvumā liek būt piesardzīgiem, tāpēc Ventspils pašvaldības policija atgādina par būtiskiem nosacījumiem, kas jāievēro, atrodoties ūdens tuvumā.

 • Pašvaldība piešķir dzīvokļus jaunajiem speciālistiem 9

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un speciālistus izmantot pašvaldības sniegto atbalstu, lai sekmētu nodarbinātības attīstību, kas veicinātu kvalificētu speciālistu piesaisti uzņēmumos un iestādēs pilsētā.

 • Ostā gaisa temperatūra sasniegusi 33 grādus 1

  Otrdien ap plkst.13 gaisa temperatūra Ventspils novērojumu stacijā pakāpās līdz +33,1 grādam, un tā ir augstākā Latvijā reģistrētā temperatūra kopš pagājušā gada 16. jūlija, kad Daugavpilī bija +33,7 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

 • Pašvaldības policija saņem jaunu aprīkojumu 8

  Aprīkojumu papildinājusi Ventspils Pašvaldības policija, kas saņēmusi jaunas portatīvās radiostacijas, bet arī turpmāk plānots gan uzlabot tehniskos līdzekļus, gan infrastruktūru.

 • Kurzemē nostrādāja 26 no 29 trauksmes sirēnām 0

  28. jūnijā, Kurzemē, pārbaudot valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas tehnisko gatavību – trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, iespējamos bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, tika konstatētas tehniskas nepilnības sirēnu attālinātās iedarbināšanas programmā, tādēļ sirēnas tika iedarbinātas manuāli.

 • REKLĀMA: Vērtīgi ieteikumi un padomi, izvēloties dārza mēbeles

  Dārzs – tā ir miera osta, kur patverties karstā dienā un baudīt patīkamos vasaras vakarus. Tā ir vieta, kur organizēt ballītes un citus svētkus, svinot atkalsatikšanos ar draugiem un ģimeni. Taču, lai uzturēšanās dārzā būtu pēc iespējas patīkamāka un komfortablāka, būtiska loma ir dārza mēbelēm.

 • Mitens paliek AHL klubā 0

  Amerikas Hokeja līgas kluba Jūtikas Comets ģenerālmenedžeris Makkinons paziņoja par līgumu pagarināšanu ar vairākiem spēlētājiem, starp kuriem ir arī ventspilnieks Mareks Mitens.