Labvēlīga attieksme pret krieviem.

Latvija pāri visām! | 21.10.2016, 13:58:11 | 6687

Manuprāt,
labvēlīga attieksme pret krieviem ir ļoti būtiska Latvijas valstiskuma saglabāšanai.
Blakus tam, ka ir labi izturēties cilvēcīgi pret darba kolēģiem, kaimiņiem utt., vajadzētu padomāt vai arī pašiem sevī ir vērts uzturēt to rūgtuma pilno nacionālistisko attieksmi,
kuru dažs kultivē, aizmirsot, ka tās jau bieži pat vairs nav paša autentiskas,
bet gan tendenciozu masu mēdiju iedvestas jūtas.
Boļševiku pāridarījumi bija reāli, un tos neviens netaisās noliegt,
bet pavērst tos kā kādu īpašu krievu tautas vainu ir neobjektīvi un melīgi.
Gruzīnu boļševiks vadīja valsti, kuras dibināšanā piedalījās arī latviešu boļševiki, izsūtīšanu vadīja ebreju boļševiki, sarakstus stādīja latviešu boļševiki, apsargāja ukraiņu, krievu un Vidusāzijas zaldātiņi uc.

Der padomāt arī tīri pragmatiski.
Ukraina mums ir biedinošs piemērs, ko var panākt ar nekontrolētu nacionālisma kultivēšanu.
Varu nacionalisti ar ārēju ieinteresētu spēku palīdzību sagrāba, bet par kādu cenu un rezultātu.
Ko te vairs palīdz nacionālistiskais patoss, kad valsts atsviesta atpakaļ par daudz gadiem.
Esiet modri, ja vēlamies saglābt savu valsti un ne tikai kā iluzoro veiksmes stāstu, bet arī valsti ar attīstību un labklājību nākamajām paaudzēm.
Nacionālisma vietā varam būt vienkārši tautiski,
mums ir daudz pozitīva ar ko dalīties.

Komentāri (453)

  • -5
    tā viš i 27.10.2016, 16:07:07

    Kā parasti-teoriju ir grūti pieņemt,pirms prakses.

  • -3
    vai man dieniņ!!! 27.10.2016, 16:50:41

    Nez kā ruslandes troļļiem maksā - koka rubļos vai nīstajos dolāros. :)

  • -3
    Anita 27.10.2016, 17:09:21

    Vai tik šie nav no tiem,kuri paši labprāt piemaksātu,lai tik varētu aplami pakomentēt.

  • 0
    Frīdis 30.10.2016, 21:14:10

    Ventos ! Tatjanas klasesbiedram to pulk !

  • -6
    tā viš i 27.10.2016, 17:23:55

    Nu kur tu lien,inficētā??! Tu esi iezīmēta,kā sivēnus iezīmē fermā,ar apgrauztu asti.Tātad,bojāts-vajadzīga vakcinācija!

  • -2
    Anita 27.10.2016, 17:58:42

    Kurzemniek,tev tas domu (PARTIJAS) biedrs gan ir rupjš tēviņš,bet tādi jau visos laikos ir bijuši okupantu pakaļlaižas.

  • -5
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 19:03:52

    Anita, piekrītu apsargam,
    nav ko sieviešiem bāzt degunu vīru lietās.
    Jums tas vnk neder -
    lai paskatāmies vācu virzienā,
    kur dumja tante,
    aizmirstot veselīgo savas tautas tradīciju - kirche, kűhe, kinder,
    gada laikā pieliek pilnu Vāczemi ar miljons liekēžiem un potenciāliem teroristiem,
    tā kā sievietes un vecāki cilvēki pat bsidās iziet ielās.
    Un tās ir tikai odziņas, ziediņi vēl sekos...

  • 0
    Es 27.10.2016, 19:22:12

    Ha,Merķele tak Pūķina draudzene!

  • -3
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 19:49:59

    Tu kļūdies,
    Merķele ir Obamas draudzene.

  • 0
    Es 27.10.2016, 22:05:21

    http://www.la.lv/merkele-krieviski-putins-vaciski/

  • -2
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 19:50:46

    Precīzāk - kalponīte...

  • 0
    Es 27.10.2016, 21:58:38

    http://wakenews.net/Anjela_Kazmierzak_alias__Angela_Merkel.pdf

  • -4
    tā viš i 27.10.2016, 21:00:43

    Vienīgais iemesls Anitas naidam pret krieviem(iespējams) ir tas,ka viņas internacionālie vecāki neiemācija krievu valodu pietiekamā līmenī.Tādēļ Anitai ir grūti saprast Krievijas TV pāraides.Tulkojums klibo,teksti atšķiras,un secinājumi beigās sanāk greizi.

  • -3
    Anita 28.10.2016, 06:13:40

    Ja gribi zināt , esmu tīra latviete ar nelieli līvu asiņu piejaukumu, bet krievu valodu iemācījos jau bērnībā ,jo kaimiņos dzīvoja krievu ģimene un ļoti laba , kurā bija 7 bērni ,kuri iemācījās latviski un skolā ejot , viņi runāja arī latviski ,tāpat kā es jau brīvi runāju krieviski , vienīgais ko skolā bija jāiemācās - rakstīt un lasīt krieviski.Šodien , skatos Krievijas TV un ne jau lai jūsmotu par tur redzēto ,bet lai redzētu un dzirdētu no pirmavotiem kremļa propagandu, bet kā redzi- nav viņi man sagrozījuši smadzenes un par viņu trolli jau pavisam noteikti neesmu kļuvusi.Tev ,Apsarg , tāpat kā Kurzemniekam teikšu , biju domājusi ,ka esi vīrietis ar dzīves pieredzi , bet izrādās ,ka esi nenobriedis puišelis ,kuram kremlis izskalojis smadzenes un pataisījis par trolli ,bet varbūt es runāju ar vienu personu ,bet ar diviem vārdiem?. Lai nu kā , kad tev aptrūkstas ko teikt , tu sāc apvainot otru . Kaut kā redzēta situācija -Victor Def arī savā bezspēcībā te rakstīja -"Šiza nahuj", jo vairs nezināja ,ko teikt.

  • -4
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 22:18:26

    Es-am
    klausa ta' viņa Obamam..

  • -5
    Ena 28.10.2016, 02:14:42

    OMG! Redzu, ka "īstie" argumenti tiek likti lietā - uz katru iebildumu - atbilde - trollis, kam maksā koka rubļos vai nīstajos dolāros.
    Tik izskaloti pauri, ka neapjēdz, ka tas kaimiņš, kurš it kā pāri nodarījis, ir tikai daļa no tā laika kaimiņa, jo šodienas par labu atzītie - Ukraina, Baltkrievija tolaik arī bija tas pāridarītājs kaimiņš. Bet lai nu paliek, slikta tēma, Kurzemniek, te kādam var gadīties žults izplūdums smadzenēs no naida. Un ne vienam vien, kā skatos.
    P.s. Man maksā algu GBP, bet par darbu. Komentēju bez maksas. Kad gribu un kā gribu. Un man vienalga, ja kādam nepatīk.

  • -1
    Anita 28.10.2016, 06:24:23

    Būtu jau tikai pareizi ,ja tie, kam kāda komentārs nepatīk , samierinātos ar to , nevis sāktu apvainot otru dažādu dzīvnieku vārdos,bet kad vairs nav argumentu , sākas labākā aizstāvēšanās --uzbrukums.Šie divi vai varbūt tomēr viens ar diviem vārdiem (Apsargs un Kurzemnieks) ,kad iedzīts stūrī ,sāk trakot , bet tā nedara vīrietis bet gan pusaugu puika , kurš ielīdis tēmā , par kuru trūkst dzīves pieredzes.

  • -6
    tā viš i 28.10.2016, 02:27:26

    Labrīt Ena. Tā,redz,tu nokļuvi vienā sarakstā ar mums.Par to žults izplūdumu nesatrtaucies-kam ir smadzenes,tam arī paliks smadzenes.Turpretī,kam smadzeņu vietā ir žults,tam arī žults tur paliks.

  • -2
    Dižraibais dzenis 28.10.2016, 09:57:09

    Uhhhhh!!! :-D Neizmantotā seksuālā enerģija!!!
    Tomēr neizmantotā cilvēku seksuālā enerģija reizēm var būt traucējoša, piemēram, virietis kļūst agresīvs, izlādējas uz visiem iespējamiem sievietiem, priekšmetiem u.tml. :-DDDDD

  • -5
    Latvija pāri visām! 28.10.2016, 11:16:27

    Anita,
    kāpēc apvainojies, js tevi pavilka uz zoba par trolli? :)
    Tā taču tevis pašas izvēlētā tēma, kad nebija vairs ko likt pretī...

  • -3
    Ena 28.10.2016, 23:51:07

    Apsarg, mani fascinē, ka esmu nokļuvusi kādā sarakstā. Feini. Un tikai par to, ka neuztveru Krieviju un krievus kā ienaidniekus, bet kā līdzcilvēkus, kā kaimiņvalsti un kaimiņvalsts iedzīvotājus. Vēl vairāk - man visi trīs iepriekš uzskaitītie patīk. Bet nepatīk tas, kas notiek ar Latviju un Latvijas iedzīvotājiem. Man nepatīk, kā tiek vadīta Latvija, man nepatīk Latvijas prezidents, kas nodarbojas ar visu ko, tikai ne Latvijas celšanu, ne tautas balstīšanu. Man nepatīk, ka Latvijas ministrs ir ASV bruņoto spēku univeritātes bruņoto spēku stratēģijas koledžas absolvents un nu jau arī ASV bruņoto spēku universitātes Goda vai Slavas zāles iemītnieks ( par ko, interesanti, a ?) Man riebjas, ka Latvija ir padarīta par ASV vasaļvalsti. Es mīlu to zemes gabaliņu, bet nesaprotu, kas notiek ar Latvijas tautu - acis un ausis ar villu aizaugušas, vai ?

  • 0
    qwerty 29.10.2016, 00:14:08

    uff, es ies gulēt...

  • 0
    Santa 29.10.2016, 00:41:15

    Nevarēju nepadalīties- reku viens aizslēgtās istabiņas pārstāvis dalās savā vīzijā: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/234754/milie-latviesi-budams-visai-savdabiga-stavokli-nacbols-aijo-aicina-gazt-varu-video

  • 0
    Novadnieks 29.10.2016, 07:42:11

    Katrā sevis cienošā valstī ir jābūt specdienestam,kurš iznīcina tādus, kā nacionālboļševiks Beness Aijo.Sev nevēlamu personu fizisku iznīcināšanu jau sen piekopj ASV,Izraēla un Krievija.Kāpēc Latvija lai būtu izņēmums?
    Parasti šādi kropļi rodas,kad latviski runājoša sveštautiete guļ vienā gultā ar vīrieti izkārnījumu krāsā.

  • -4
    Latvija pāri visām! 29.10.2016, 14:08:03

    Tas morīts ir drīzāk smieklīgs nekā iznīcināms. Vai gadījumā viņam pilsonību jau neatņēma un viņš pats neaizmuka pavicēties un pašrealizēties uz svešām zemēm

    Ar fiziskās iznīcināšanas prasību nevajadzētu aizrauties, staļinlaikos kas tāds jau bija.
    Kā maisu parāva vaļā,
    tā sākās tāāda "tautas ienaidnieku" iznīcināšanas psihoze,
    ka baisi metas:(

  • -1
    Frīdis 30.10.2016, 20:28:26

    Tas jau nav nekāds kurzemnieks , bet savas valsts un tautas visīstākais nodevējs . Nožēlojams kremļa melu propagandas upuris ! Šajās smadzenēs reālais saprāts vairs nekad neatgriezīsies ! Lidzjūtību kremļa kroplim !

  • 0
    herberts 30.10.2016, 22:28:47

    Jā... tik labi sagatavots Kremļa ideju paudējs te nav dzirdēts, kurzemnieks, ko tu neteiksi, he, he. Pieklājīgs, zinošs, retorika labā līmenī, neviena rupja vārda, nu izcils krievu rezidents. Tikai, man tevi jāapbēdina, "kurzemniek", tava gudrība - pūļa līmenis, tas arī priecē, muldi tālāk un gūsti baudu.

  • -3
    Latvija pāri visām! 30.10.2016, 23:12:51

    Pateicos, draugi 'frīdis' & 'herberts'!

    Tāda jūsu paredzama reakcija ir vislabākais apstiprinājums,
    ka manis rakstītais nav bijis veltīgs un ir tīra patiesība.

    Kremlis, rezidents, nodevējs, propaganda, kroplis - tāda maza smieklīga parodija par staļinlaikiem pāris bāleliņu horeogrāfijā:)

    Vēlreiz pateicos!

  • 0
    šašliks 01.11.2016, 07:44:23

    Neiešu lasīt visu garo diskusiju, dies'pas', bet tā netīšām iedomājos - es labāk ieteiktu uzsākt kādu nelabvēlīgas attieksmes kultu, savādāk šie jau pārāk te uzkundzējušies. Darba sludinājumos redzamās valodu prasības, uz ielas dzirdamās sarunas slāviski, un referendums par krīvu valodu jau runā pats par sevi. :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: