Labvēlīga attieksme pret krieviem.

Latvija pāri visām! | 21.10.2016, 13:58:11 | 6684

Manuprāt,
labvēlīga attieksme pret krieviem ir ļoti būtiska Latvijas valstiskuma saglabāšanai.
Blakus tam, ka ir labi izturēties cilvēcīgi pret darba kolēģiem, kaimiņiem utt., vajadzētu padomāt vai arī pašiem sevī ir vērts uzturēt to rūgtuma pilno nacionālistisko attieksmi,
kuru dažs kultivē, aizmirsot, ka tās jau bieži pat vairs nav paša autentiskas,
bet gan tendenciozu masu mēdiju iedvestas jūtas.
Boļševiku pāridarījumi bija reāli, un tos neviens netaisās noliegt,
bet pavērst tos kā kādu īpašu krievu tautas vainu ir neobjektīvi un melīgi.
Gruzīnu boļševiks vadīja valsti, kuras dibināšanā piedalījās arī latviešu boļševiki, izsūtīšanu vadīja ebreju boļševiki, sarakstus stādīja latviešu boļševiki, apsargāja ukraiņu, krievu un Vidusāzijas zaldātiņi uc.

Der padomāt arī tīri pragmatiski.
Ukraina mums ir biedinošs piemērs, ko var panākt ar nekontrolētu nacionālisma kultivēšanu.
Varu nacionalisti ar ārēju ieinteresētu spēku palīdzību sagrāba, bet par kādu cenu un rezultātu.
Ko te vairs palīdz nacionālistiskais patoss, kad valsts atsviesta atpakaļ par daudz gadiem.
Esiet modri, ja vēlamies saglābt savu valsti un ne tikai kā iluzoro veiksmes stāstu, bet arī valsti ar attīstību un labklājību nākamajām paaudzēm.
Nacionālisma vietā varam būt vienkārši tautiski,
mums ir daudz pozitīva ar ko dalīties.

Komentāri (453)

  • -11
    Latvija pāri visām! 23.01.2017, 12:01:23

    Latviešu tautas ienaidnieks esi tu - naida apsēstais muļķīti..

  • -1
    Frīdis 23.01.2017, 21:50:48

    .....mēsls un tikai mēsls esi tu kurzemniek ....uz tavu smirdēšanu visi spiež degunus ciet - vai patiešām tik stulbs esi ka neredzi to ! ???

  • -13
    Latvija pāri visām! 23.01.2017, 22:08:31

    Paklusē, muļķīt!

  • -1
    krusttēvs vilhelms 26.01.2017, 19:24:53

    Mans vīrs bija aibraucis uz Krieviju teica,ka tur esot atpalicība, netīrība- kā 80.gados. Tā kā jūs krievi varat būt priecīga,ka jūs varat dzīvot Latvijā mierīgi, justies kā mājās labāk kā krievijā. mēs latvieši pret jums izturamies draudzīgi. tā kā neesiet nekaunīgi! Putinam jādomā par iekarošanu Krievijā,sīrijā un vai par savu tautiešu intresēm rūp....

  • -13
    Latvija pāri visām! 26.01.2017, 20:38:07

    Acīmredzot, katrs saskata to ko vēlas.
    Jo tāda tendence vērojama daudzviet - ir sakārtoti un attīstīti centri, atpalikušas un noplukušas nomales...
    ASV gan bieži ir otrādi - attīstītas piepilsētas un graustu rajons centrā.

  • -1
    Es 27.01.2017, 16:05:49

    http://tautastribunals.eu/wp-content/uploads/2017/01/Nils-U%C5%A1akovsPutins-Granti%C5%86%C5%A1LRTT.PNG

  • -1
    Es 27.01.2017, 16:07:51

    http://tautastribunals.eu/wp-content/uploads/2017/01/%C4%BBevs-Tolstojs-L.-Granti%C5%86%C5%A1-Bitenieks-BarissUlmanis1.JPG

  • -16
    Latvija pāri visām! 27.01.2017, 16:42:36

    Šo spamu nebāzt diskusijā.

  • -1
    Novadnieks 27.01.2017, 16:52:06

    Kāpēc?

  • -2
    Frīdis 28.01.2017, 21:19:40

    Visu cieņu prof. Preobraženska viedoklim !!! ...par - https://www.youtube.com/watch?v=UjemzKDs8BA
    Ir tieši tā un ne savādāk - šie krievu okupanti latviešu tautai neko labu nav atnesuši ! Un neatnesīs !!!!

  • -1
    prof.Preobraženskis 29.01.2017, 11:45:59

    Vienīgi nav saprotams,kāpēc portāla administratoram/cenzoram tāda nepatika pret aizsaulē esošā prāvesta A.Kavača pausto patiesību,ka izdzēsa manis pārpublicēto saiti...
    Te būs vēl:
    https://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE&t=910s

  • -1
    Novadnieks 29.01.2017, 13:15:35

    Vai tad Kurzemnieks no kauna un vilšanās ir citos medību laukos aizgājis,noklausoties A.Kavača teikto?

  • -1
    norge 29.01.2017, 13:40:45

    to kurzemniekam , ja tu ta fano pa putinu un krieviju , kas tev trauce aiziet uz krievijas vestniecibu un panemt vinu pilsonibu un atsakies no latvijas pilsonibas , un tad tu varesi parvakties uz dzivi krievija ? varesi izbaudit to visu reali .

  • -13
    Latvija pāri visām! 29.01.2017, 14:57:40

    Pašam nav apnikušas šīs primitīvās iebildes?
    Ja labas attiecības ar kaimiņu, vai tad jāpārvācas uz viņa dzīvokli?
    :)

  • -1
    Novadnieks 29.01.2017, 19:25:28

    Krievs svešos dzīvokļos lien ,neskatoties uz kaut kādām attiecībām.Un tā simtiem gadu.

  • -13
    Latvija pāri visām! 29.01.2017, 19:47:30

    Un latvietis nelien?
    Latvieši ir enģelīši bez spārniņiem?)

  • -8
    Ēriks Damulis 30.01.2017, 21:05:48

    Krievija pielieto ārkārtīgi agresīvus ārpolitikas paņēmienus. Propaganda ir visur un skaidrs, ka to redz visi. Bet kā tad ar ASV vai Vāciju? Un nevaijadzētu mēģināt pierādīt, ka Krievija visu iesāka. Uz katru darbību ir pretdarbība. Katra puse šobrīd atbild par savu rīcība. Zaudējumi abās pusēs.
    Savukārt, Latvijai, kā kaimiņam ir jādraudzējas ar Krieviju. Tā ir ārkārtīgi izdevīga draudzība. Bet kas tagad ir? ES ar savu milzīgo vēlmi pabarot un apģērt jau tā bagātās balstis. Kapitālisms kā iekārta ir konkurenci nemīlošs pasākums. Tāpēc mēs tagad ēdam dāņu cukuru, poļu augļus. Nekā vairs sava nav. Un tiklīdz uzrodas censonis ar savu unikālo Latvijas nokiu, vienkārši tiek piežmiegts ar nodokļiem. Kas tas par labumu, ja par ES fondu naudu tiek uzbūvēts kārtējais zavods, ja pēc gada tas vairs neko neražo, ceļus labojam tā lai nav jāuztraucas vien divus gadus. Tad lāpām atkal pa šo pašu naudu.
    Krievija ir milzīga valsts - nepiebarojama. Līdz sankcijām ļoti liela daļa eksportpreču gāja tieši uz Krieviju. Izejvielas, kuras tik ļoti nepieciešamas Latvijas ražošanai tagad jāpērk no Vācijas pa 5 reizēm lielāku cenu, nekā līdz sankcijām pret Krieviju.
    Nesaku, ka Krievijā ir labāk, kā pie mums. Bardaks nenormāls. Un es labprāt palieku tepat, Latvijā, runāju latviski, domāju latviski un visu pārējo arī daru latviski.
    Par krieviem, kuri te dzīvo un nespēj un negrib iemācīties latviski pat Paldies pateikt, man ir tikai viens nemuks latviešu vārds - tautuvairi.
    Katrā ziņā visiem vajadzētu sadzīvot, biežāk pasmaidīt un tad jau viss būs labi. Jauku vakaru.

  • -5
    Ena 31.01.2017, 21:25:45

    Un ko tad dara Latvija, ASV, UK ? Tieši to pašu. Un ar ko tās ir labākas ?

  • -11
    Latvija pāri visām! 31.01.2017, 12:23:21

    Būsim objektīvi un skatīsimies faktus, Krievija praktizē pat ļoti miermīlīgu ārpolitiku nekā varētu no tās sagaidīt, tai vērojot kā NATO pietuvojas tās robežām, lielākoties tikai reaģējot uz ārējiem izaicinājumiem.
    Mīts par nez kādu Krievijas agresivitāti ir pēdējo gadu desmitu propagandas caur radio,TV, avīzēm un portāliem mākslīgi konstruēts attiecīgu aizoekeāna spēku interesēs, kuru "uzvaras" gājienu izjauca Tramps ar negaidīto ievēlēšanu par ASV prezidentu.
    Eiropa gan vēl aiz inerces bīstami spēlējas ar šo mītu.
    Bet viena no ES, kas kopumā ir laba lieta ar brīvām robežām, problēmām ir tās nevajadzīgā politizācija, prasot absurdu vienotību it visā.
    Ja kāds izdomā sankcijas, tad nez kāpēc visiem, arī Latvijai, jāpiekrīt, neskatoties uz tās ekonomiskajiem zaudējumiem.
    Un tagad dzird kārtējo histēriju - ja vēl kāds pamet ES, tad ar to ir cauri etc.
    Protams, vajadzētu samazināt liekēžu institūtu Eiroparlamentā, beigt šo ākstīšanos ar visu piekrišanu visam Briselei, lai daudzās lietās katra valsts rīkojas saskaņā ar savām interesēm, bet ES vajag saglabāt kaut bezrobežu dēļ.

  • -1
    Novadnieks 01.02.2017, 04:45:38

    Kurš ir par tēmas atvēršanu:"LABVĒLĪGA ATTIEKSME PRET KURZEMNIEKU"?Nekas nenorāda ka viņš nāks pie prāta,un kā uzskata psihiatrijā,tad ar tiem tik pa labam.

  • -12
    Latvija pāri visām! 01.02.2017, 10:55:26

    Psiholoģiska apmātība ir slimīga nīšana,
    bet labvēlība ir normalitāte.

  • -1
    prof.Preobraženskis. 24.04.2017, 05:30:44

    Kurzemniek,
    redz,kas notiksies,kad tavējie draugi atnāks...

    http://www.vidinfo.org/video/49879060/-

  • -1
    Novadnieks 24.04.2017, 07:36:27

    Es nebrīnītos,ja Kurzemnieks to nosauktu par naciku propagandu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: